Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek túl a legjobb...

Hogyan lépjek túl a legjobb barátnőm elvesztésén?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon össze vissza volt a barátság... Tény én is benne voltam a feszültség keltésben, de ő mindig másokkal volt, hiába hívtam jött a "majd", és amikor én állítottam a teljes igazságot képes volt elküldeni azzal, hogy hazudok. Pár napja megszakítottam vele a kapcsolatot, de nagyon hiányzik.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Félős vagyok emberek körül, nincsenek szinte barátaim, ha vannak is, akkor bántom őket.

Mostanában emiatt a helyzet miatt egy pillanat alatt robbanok... Sok embert elvesztettem emiatt és kezdem magam teljesen egyedül találni, és mindenki aki elmegy "a te hibád volt!" "magadnak köszönheted.".

Én csak barátokat akartam és kötődni hozzájuk, miért ekkora baj ez? Hogy lépjek túl rajtuk? Én kötődni akarok hozzájuk, de ez már lehetetlenség, tehát mi a legjobb módszer, hogy eltűnjenek a múltba?

16/L


2015. ápr. 27. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az olyan barátság ami őszinte és ami örökre szól.Ez majdnem olyan mint a párkapcsolat. (:

Az igazi barátságok is úgy jönnek mint az igazi szerelmek.Nem szabad görcsösen akarni őket és egyszer megtalál bennünket! Ne akarj csak azért barátokat hogy ne légy egyedül.Mert ez nem jó.Ha nem akar valaki veled lenni az nem jelent mást csak azt hogy ő nem a te embered.De hiszem hogy a tieid is egyszer eljönnek.Légy türelmes és kitartó! :)

Elgondolkoztál-e már azon:A barátnőd hiányzik vagy az hogy legyen valaki aki a te barátod? Mert ha az utóbbi nem érdemes a ti barátságotokat tovább ápolgatni.Főleg meg ha ő sem keres téged.

Légy lazább! Rajzolj,olvass sokat,stb. Kapcsolódj ki! Légy bátrabb és hidd el sok hozzád hasonló ember van még. :) Próbálj türelmes és nyugodt és megértőbb lenni.Enélkül igen nehéz lesz új barátokra szert tenned! És ami a legfontosabb! Ne akarj azonnal kötődni mindenkihez.Ez a másik számára sokszor terhes dolog.Ne akarj mindenáron barátságokat kialakítani mert ez így nem fog menni!!

Ismerkedj új emberekkel! Neten,környezetedben stb.Ha mégsem mennek jól a dolgaid keress fel egy pszichológust vagy valakit akivel ezt megtudod beszélni és akivel ez mélyebben áttudod rágni. Pl.Szülő,tanár stb.Elárulom 16 évesen én is hasonló problémával küzdöttem.Sokak számára a 16 évesség ilyen problémákkal jár.Ne félj,nemsokára túl jutsz te is ezeken!

Minden jót neked!

2015. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg hiányzik... És fáj, hogy elvesztettem.

Kikapcsolódásnak nem tudok semmi értelmes dolgot, rajzolni nem szeretek, mert hamar rájövök, hogy igazából nem is tudok... másolás és átrajzolás a műfajom de az a semmi, és hamar beleunok, bármi más amit tennék meg jobb társaságba, ami nálam nem létezik. Jó párszor a fejembe vésték, hogy ronda vagyok, hülye vagyok, nem kellek senkinek se, és hát kerülnek is... félek emiatt.

2015. ápr. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!