Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Férfiként kérdezem,...

Lányok! Férfiként kérdezem, hogy miért van az, hogy egy lány baráti társaság 1-2 tagja annyira ragaszkodik hozzám, hogy nem fogadják el, ha nemet mondok a meghívásukra?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt egy régi lányismerősöm bemutatott 6 barátnőjének és eleinte egész jól alakultak a dolgok. Iszogattunk, beszélgettünk, jól elvoltunk. Nem történt semmi szex vagy párkapcsolat sem, viszont nem mondtam nemet egyetlen meghívásukra sem pár hónap alatt és úgy vettem észre, ez már elég volt nekik arra, hogy ne fogadják el, ha nem akarok egy eseményre már elmenni. Az a helyzet ugyanis, hogy az volt az érzésem velük, hogy kellett nekik egy pasi, akit ugráltathatnak, aki meghallgatja őket, de ez már nem volt kölcsönös. Az egyikőjüknek még a ruháját is visszavittem a farsangi buli után, mert épp ráértem. És sajnos úgy vettem észre, hogy elkezdtek "papucsként" kezelni, mert rendes és megbízható voltam. A végén már szinte észre sem vettek a programokon, mégis ragaszkodik az egyikőjük hozzám. Szerintetek ez mit akar jelenteni? Nekem már kezd nagyon fárasztó lenni a dolog, ezt jeleztem is feléjük, de nem értettek meg és ugyanúgy hívogatnak továbbra is....

2015. máj. 1. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy kihasználnak. Minden nőnek jól esik egy férfi kedvessége, törődése, figyelmessége. Te ezt meg tetted, ők visszaélnek ezzel. Hanyagold őket.
2015. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor ezt hasonlóan gondoljuk és nem csak magamat rémisztgetem ilyen gondolatokkal. :)


Szép estét!

2015. máj. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!