Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vehetném rá a találkozóra?

Hogyan vehetném rá a találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy facebookos ismerősöm akivel sokat szoktam beszélgetni és nagyon megkedveltem.Szeretnék vele találkozni.Még sose találkoztunk.De nem tudom hogy vehetném rá.Egyszer megírtam neki hogy találkozhatnánk-e majd valamikor és csak megnézte és nem reagált rá.Egyébként utána még nagyon sokat és jókat beszélgettünk szóval nem értem...

A volt barátom családi barátja.Mindketten nők vagyunk.De ő orvos.És 28 éves és más megyében is él mint én.

Nem merem megkérdezni még egyszer tőle a találkozást mert félek tolakodásnak érezné.Amúgy én is egészségügyben dolgozom.És hasonló szakterületre szeretnék menni,amelyiket ő tanulta.

Ötletek? Mit tegyek?


20/L


2015. máj. 2. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akar veled találkozni.


Ő már valószínűleg reálisabban látja a dolgokat és tudja hogy nem lesztek barátnők a távolság miatt.


Facebook-os levelező társak vagytok és ez minden.Punktum.

2015. máj. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ötletek? Mit tegyek?"

Nyugodj bele!

Exed családi barátja. Oda tartozik. Valószinű, kellemetlen lenne neki feladni azt a kapcsolatot kedvedért. Tudonod kell, hogy egy s@ggel egyszerre két lovat megülni nem lehet.

2015. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg mondd, hogy arra fele van dolgod,ahol ő lakik, és miután elintézted esetleg eljöhetne egyet kávézni,( mert sokat kell várni a buszra/vonatra.)

Egyébként lehet, hogy tényleg nem akar veled találkozni,az exed családja miatt, akkor hagyd a fenébe.. De egyébként legjobb dolog az őszinteség, megkérdezhetnéd, hogy "azért nem akarsz velem találkozni, mert...?"

Ha igen, akkor simán képmutató, ugyanis attól, hogy te a barátnője lennél, még a másik családdal is jóba lehet, ez nem számítana "megcsalásnak" :D lehet, hogy fél, hogy miattad bajba kerül a kapcsolata, de akkor nem éri meg vele barátkozni.

2015. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!