Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki ismerkedni? Fiu/lany 16/L

Valaki ismerkedni? Fiu/lany 16/L

Figyelt kérdés

En csak egy baratot/baratnot szeretnek akivel tudok neha vagy akar gyakran beszelgetni, ne ertsetek felre nem kapcsolarot csak baratsagot. Ha nem gond eloszor alneven beszelgetnek mert nehezen bizok meg ismeretlenekben. Es itt van par dolog magamrol: tancolok, szeretem a matekot, konyveket, filmeket foleg thrillert meg krimit, es eleg onbizalomhianyos vagyok es remelem ezen valaki majd tud segiteni :)

Es ha van otletetek hogy milyen alkalmazason beszelgethetnenk mondjatok (facebook, viber nem jo)

Elore is koszonom an valastokat:) Irhattok itt is vagy privatban



2015. máj. 4. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

"En csak egy baratot/baratnot szeretnek"


Tehát keresel egy hülyét aki önként és dalolva jelentkezik a barátzónádba? Na na! Egy fiú lány barátság az esetek 95 százalékában csak szenvedést okoz a férfinak.

2015. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iskola?
2015. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem feltétlen igaz h a fiúknak ez csak szenvedés lehet mert van rá több ellenkező példám is ahol a fiú és a lány kölcsönösen megosztották egymással gondjaikat


2.válaszoló: remélem nem gond de inkább az elején névtelenül barátkoznék mert félek a teljesen ismeretlenektől de ha szeretnél akkor beszélgethetünk ha nem gond h névtelen vagyok:)

2015. máj. 4. 10:24
 4/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz privátban :) 16/L
2015. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha akarsz akkor írhatsz 16/f :)
2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
írkálhatsz
2015. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem feltétlen igaz h a fiúknak ez csak szenvedés lehet mert van rá több ellenkező példám is ahol a fiú és a lány kölcsönösen megosztották egymással gondjaikat"


Na pont ezért nem érdemes a nők többségével barátkozni. Az nem barátság, hogy rinyálunk egymásnak. A barátság ennél sokkal több, de a nők csak a rinyálásig, meg a férfi egyoldalú kihasználásáig szoktak eljutni.

2015. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!