Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátnőm születés...

RebekaMebeka kérdése:

Mit vegyek a barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

A barátnőm születésnapja május 8-án lesz 15:00 órakor. Az ötleteket május 8 13:00 kérem. Annyit mondont hogy amire nagyon vágyik az valami Real Madridos (foci csapat)cucc. Nem

szeretnék valami nagyod de nem szeretnék pár forintért sem. Valami olcsót szeretnék, de olyat aminek örülne. Tisztában vagyok vele hogy nem lesz kevés ezért kérek ötleteket. Aki a legjobb ötlet5et illetve olyat ami olcsó is, megyek és megveszem. Lehetőleg ne csak Magyarországon lehessen elérni. Örülnék a képeknek de annak is ha csak leirnátok, úgy is meg tudom nézni. Tudom hogy egyszerűnek látszik, de gondoljátok végig mennyi cucc van és hogy hogyan találod meg a legeslegjobb és árban is elég jó dolgot. Pulcsia és gatyája van. Nem szeretnék nagyon drágát. Tudom hol lehet venni, de nem szeretnék az üzletben 1-2 órát elleni hanem 1-2-3 tervel. Nagyon köszönöm a segitséget. Május 8 13:03-tól nem nézem. 13:01-13:02 ig még elfogadom.... Szeretném ha lenne coment amiben vannak ötletek. A barátnőmtől kaptam eggyett és azt meg is csinálom csak az kézimunka és szeretnék hozzá még egy kicsit kedveskedni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2015. máj. 4. 20:57
 1/1 anonim válasza:

Kedves RebekaMebeka!

Én pl.: a telefonjára vennék Real Madridos matricát, vagy hűtőmágnest, vagy bögrét, vagy ha vezet, tükörre akasztható logót stb. Itt rengeteg ötlet van:

[link]

Még: pólóra vasalható matrica is található a neten:

[link]

Üdv, boldog szülinapot a barátnőnek: Zsóka

2015. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!