Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most vesztettem el a gyerekkor...

Most vesztettem el a gyerekkori legjobb baratom. Szerintetek 30 evesen lehet meg uj baratsagokat kotni? Vki hasonlo cipoben? 30F

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted 30 évesen le kell húzni a rolót, vagy mi??
2015. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak sokan gyerekkori baratsagokkal rendelkeznek ilyenkorra, ezert gondolom nehezebb ujakat kotni.
2015. máj. 8. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tud ugyanolyan lenni, mivel hiányzik az a sok közös év, de nem lehetetlen küldetés, nekem sokszorosan is sikerült már, sőt, 36 évesen is. :)
2015. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátságok kötése nincs életkorhoz kötve. A gyerekkori barátságok, ha megmaradnak, rendkívül értékesek, de bármilyen életkorban találhatsz olyan embert, aki akár a legjobb barátoddá is válhat.
2015. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátságok ritkán szólnak egy életre.
2015. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gagyi, de ha valakinek van kedve egy sort meginni valamikor, akkor en szivesen benne lennek.:-) Helyszin Budapest. Kicsit zarkozott es gatlasos tipus vagyok, es a hasonlo emberekkel jovok ki jobban. De barki levelet varom.
2015. máj. 8. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


29 vagyok, de sajnos barátom sem volt igazából, de szeretnék. :)


Peti

2015. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a gyerekkori barátságok a legmaradandóbbak, a legmeghatározóbbak az ember életében. Mindazonáltal nem lehetetlen küldetés később sem igaz barátra lelni. Nekem utoljára 52 évesen sikerült.
2015. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ahol van közös érdek ott barátság is lesz előbb utóbb.

pl ha bevágnak most 6 év fegyházba,akkor 1 év után a zárka társad a legjobb,legbizalmasabb barátod lesz,akiért tűzbe mész,ahogy ő is érted.

2015. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért sittre nem akarok kerülni egy barátság megszerzése miatt :D De egyébként találó volt a példa. Csak a való életben már sokkal ritkább, hogy tűzbe teszi az ember a kezét valakiért.
2015. máj. 12. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!