Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok megbocsátani?

Miért nem tudok megbocsátani?

Figyelt kérdés

Van egy 5 fős baráti tásaságom. Vagy csak volt. Nem tudom.

Az egyikőjük nagyon megbántott. Olyat tett, amit egy baráttal, haverral én soha nem tennék. Mindegy, a lényeg az, hogy képtelen vagyok megbocsátani.

Próbálok úgy tenni mintha semmi nem történt volna, de képtelen vagyok barátként tekinteni rá. Csak elviselem, ha lehet, kerülöm.

Kb. olyan, mintha egy csaj megcsalt volna :'D

A társaság folyamatosan elhív erre-arra, de nekem nincs hozzá gusztusom.

Az egy személy miatt úgy érzem az egész társaságból ki fogok kerülni.

Mit tegyek?


2015. máj. 10. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
18/F
2015. máj. 10. 20:42
 2/5 papagenou ***** válasza:
beszélj vele ha még nem tetted. ha nem segít, akkor keress más barátokat.
2015. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen barátom, sőt legjobb barátom volt. volt. :D nem bírtam már a szemébe sem nézni, undorodtam tőle. és a megcsalás durvább, nekem azt is elhiheted. megértelek, padlóra küldött mindkettő dolog, de jobb lesz idővel, új barátok, új csajok. fel a fejjel! :D
2015. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Vágd pofán.

2. Mond, hogy kérjen bocsánatot.

3. Ne bocsáss meg neki.

4. Próbáld elviselni a jelenlétét, persze csak ha nem akarsz kikerülni a társaságból.

5. Fogadd meg a tanácsom. ;D

2015. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. máj. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!