Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz lenne, ha részt vennék a...

Gáz lenne, ha részt vennék a munkahelyi nyaraláson?

Figyelt kérdés

Munkatársaim több napos nyaralást szerveznek, és a Facebookon létrehozott eseményre engem is meghívtak (udvariasságból, bár senkit nem zártak ki). Az a helyzet, hogy alapvetően egy elég magányos, visszahúzódó lány vagyok, amivel a legtöbbször ki vagyok békülve, de mostanában már érzem ennek a "súlyát", többek között abból, hogy folyamatosan olyasmiket álmodom, hogy nekem barátaim/barátom van, jól érezzük együtt magunkat, aztán csalódottan ébredek a valóságra. Valahogy szeretnék elmenni erre a nyaralásra, hiszen már vagy 8 éve nem voltam sehol, az utóbbi néhány nyarat pedig végigdolgoztam reggeltől estig, és most sem tervezem másként. Jóban vagyok a munkatársaimmal, néha jól el szoktunk hülyéskedni, de pl. sosem mentem még el egyetlen közös bulijukra sem. Szóval, mi lesz, ha majd hozzám sem akarnak szólni, ha elmegyek velük nyaralni, mert ők már egy összeszokott társaság, és én nem tartozom közéjük? Félek, egyben viszont változtatni is szeretnék a helyzetemen. Mit tegyek?


22/L (a munkatársak is korombeliek)


2015. máj. 18. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekek már, szóval hozzád fognak szólni. Menj el, kapcsolódj ki, köss új barátságokat! :)
2015. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük. Hogy te is szívesen mennél, kik mennek, stb.

Szóval kezdj el beszélgetni velük erről és akkor úgy is meglátod, hogy hogyan reagálnak. Örülnek-e, hogy te is mennél, stb.

2015. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
menj el biztos jó lesz
2015. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!