Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rendbe tudjuk még hozni?

Rendbe tudjuk még hozni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm összejött egy sráccal. Végig támogattam meg úgy is, hogy szerintem elég gyerekes egyszer el is mondtam neki de csak, hogy tudja a véleményem de ettől függetenül tejesen mellette álltam. Miután összejöttek barátnőm egyre kevesebbet volt velem ami persze az elején érthető de miután már hónapok óta együtt voltak meg jobban elhanyagolt csak magarol beszélt és a saját problémáival terhelt. Most már szinte alig beszélünk pár hete és eleg sokat is veszekedtünk (nem a pasi miatt) és ő egyáltalán nem próbálja meg rendbehozni a problémáinkat. (eddig mindig az én kezdeményezésemre beszéltük meg a dolgokat de most mar tenyleg nem tudom hogy mi legyen...).

2015. máj. 20. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe akkor, majd megy hozzád sírni, mikor szakítanak.
2015. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!