Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint én béküljek ki?

Megint én béküljek ki?

Figyelt kérdés
Akármikor amikor összeveszünk a legjobb barátnőmmel, mindig én kezdeményezem ( és fejezem is be) a bocsánatkérést, még ha nagy részt az ő hibája is volt az összekapásunk oka. De úgy érzem, az ő makacsságát sose áldozná fel azért hogy újra jóban legyünk egy- két hónap után ( a mostani veszekedésünk ideje:/) De nekem nagyon hiányzik.

2015. máj. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kérnék tōle bocsánatot , ha úgy van ahogy mondod a makacsságról.. Ha ennyit nem tesz meg érted ,akkor a barátságod se érdemli meg..
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én abszolút képtelen voltam(/néha vagyok) keresni embereket büszkeségből, akár bocsánatkérés miatt például, de bármilyen más szituációra igaz volt ez. Most van egy jól működő kapcsolatom, és lassan megtanulom hogy nem minden rólam szól.


Viszont pont ide kapcsolódik, a múlt héten találkoztam gyerekkori legjobb haverommal, akitől gyakorlatilag elvártam hogy ő keressen, ezért szépen lassan megszakadt a kapcsoltunk. Most két-három év elteltével megbántam, hogy ennyi időt elpazaroltam makacsságból, tanulja meg a barátnőd is, vagy különben nem érdemel meg! A cimborám meg én a héten is megyünk sörözni!:)

2015. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
remelem minden jol alakul a haveroddal:) Koszi a valaszokat:)
2015. máj. 24. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neki is fontos a barátságotok, akkor ki fog békülni. Én is borzalmasan makacs vagyok, mégis kértem már bocsánatot a barátaimtól, mert nem éri meg ezért rosszban lenni.
2015. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!