Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Biztos barátság, de akkor...

Biztos barátság, de akkor miért nem érzem annak?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akit nagyon szeretek. Fura ilyen szót használni, de komolyan nagyon fontos nekem és igazán skkra tartom. Elszoktunk járni ide-oda meg dumálgatunk, de sokszor érzem úgy, hogy nem biztos a mi "baráti kapcsolatunk", mert pl. velem nem szokott lányokról beszélni meg szexuális dolgokról (igaz mert van bnője) míg mással meg igen. Ez lehet azért mert én nem voltam még lánnyal? Néha nagyon félek, hogy nem bír engem olyan szinten ahogy én őt. Hogy tudnék ilyenkor megbizonyosodni hogy tényleg fontosak vagyunk egymásnak? Ezt hogy lehet "lemérni"?


19/F


2015. máj. 21. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz rá,hogy vagytok a barátnőddel? Minden rendben? stb érdeklődj te is!! Nyilván azért nem beszél veled erről,mert,hogy nincs tapasztalatod és nem tudnál úgy hozzá szólni.

Nekem barátom nem volt még és legjobb barátnőm ugyan alap szinten mond szexuális dolgokat,meg a párjáról is beszél,meg a pasikról.De csak keveset,mivel tudja szűz vagyok és nem volt párkapcsolatom ergó nulla tapasztalat.

Ettől én nem érzem azt,hogy nem vagyunk jó barátnők,hogy keveset beszélünk erről.Ő is akiket kevésbé bír szerintem,nekik meg tök sokat beszél ezekről a dolgokról.


De ha annyira zavar kérdezz rá :),de mondom valószínű azért sem mondja,mert neked nincs ezzel tapasztalatod,meg lehet nem akarja azt,hogy szarul érezd magad ez miatt!


Gondolom ha neke

2015. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!