Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ne így érezek?

Mit csináljak hogy ne így érezek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 éve vagyunk osztálytársak és ebben az éveben lettünk nagyon jóban. Neki van egy barátnője akivel már általános óta jóban van és engem ez zavar mert amikor szeretném, hogy velem csináljon programot nem nagyon szeretne vagy pedig mindig valamilyen kifogással jön, de ha a barátnője kéri rögtön elmegy vele.

Komoly válaszokat szeretnék kérni

19 éves lány



2015. máj. 22. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Honnét tudod, hogy vele rögtön elmegy? És szerintem beszélj vele erről. Mond el neki te mit érzel, mit gondolsz lehet, hogy ha beszélnétek róla elmondaná, hogy miért mond le mindig téged. Lehet, nem is tudja, hogy te hogyan érzel...
2015. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már rengetegszer elmondtam neki hogy mi bánt, de ő valamiért ezt nem tudja felfogni :(........
2015. máj. 22. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!