Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sehogy sem tudok barátokat...

Sehogy sem tudok barátokat szerezni. Mit csináljak? Nagyon magányos és depis vagyok emiatt.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és nincs egy olyan barátom sem, akit csak úgy random el tudnék hívni bárhova. Párkapcsolatban élek több, mint 4 éve, a páromnak vannak barátai, csak nekem nincsenek. Gimiben még voltak barátaim, de ahogy elkerültünk egymás mellől, már nem is keressük egymást. Egyetemen pedig senkivel nem tudok összebarátkozni. Mások mindig beszélgetnek a szünetekben, én pedig egyedül ülök magamban. Kezdek ebbe beleőrülni. A sport sem segített. Futok, teniszezek (elsősorban fogyás miatt, mert a külsőmmel sem vagyok megelégedve), de sportolásnál sem tudtam barátokat találni. Diákmunkán is próbálkoztam barátkozni, ott sem sikerült. Tényleg nem tudom már, mit tegyek. Alapjáratba nagyszájú vagyok, senki sem mondaná meg rólam, hogy milyen magányos és depis vagyok :(
2015. máj. 22. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapesten, de vidéken tanulok.
2015. máj. 22. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj privátot!
2015. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz!
2015. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is így vagyok. Néha olyan mintha az élet direkt így baszna ki velem. :D :/
2015. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még netről ismert ember sincs, akivel jóban vagy?

Velem lehetne barátkozni, de ez a "random elhívás" nálam nem működik, mert nem Budapesten (vagy annak közelében) élek.


Egyetem:

a csoporttársaid másik nembe tartoznak?


Próbálj meg neten ismerkedni (olyannal aki megbízhatónak tűnik) vagy face csoportokban.

2015. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Netes barátom van, de az nem ugyanaz, mint amikor élőben ott van melletted valaki.


Csoporttársaim vegyesen fiúk-lányok, de kb. sosem váltottam egyikükkel sem 2 szót sem. Kivéve csoportmunkán. De órán kívül nem beszélek velük sem.

2015. máj. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!