Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is túlreagálom?...

Szerintetek is túlreagálom? Csupán aggódok érte.

Figyelt kérdés

A barátnőm miatt aggódok nagyon.Felnőtt,érett nő,de akkor is.Már mondtam neki ezt nem egyszer.

Egész nap csak pék ételeket eszik,amikor húst akkor azt vagy gyrosba vagy pizzán.Ilyenkor mikor gyümölcs szezon van,akkor meg csak gyümölcsöt eszik. Inni is vagy gyümölcslevet,vagy tejes dolgokat,meg enni is még tejtermékeket eszik.A munkája miatt (klinikai orvos/sebész) főzni sincs ideje. Folyton rohan,sokszor vezetés közben issza meg a kávét is. Gyerekkori barátok vagyunk és nagyon féltem,nem egészséges amit csinál. Aludni is alig szokott. Egyedülálló,32 éves. Már beszéltem vele erről,de azt mondta, neki a munka az első. Aki karrierista tényleg ennyire elhanyagol minden mást? Egyébként vékonyabb fajta és jól néz ki,tehát külsőleg nem látszik rajta,hogy milyen életmódot folytat.Szerintetek hagyjam rá?



2015. máj. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen visszautasítja ilyenkor a másfajta ételeket vagy csak nem veszi meg őket?

Hívd meg egy kiadós változatos ebédre. :)

2015. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szeretem az ilyen karrierista csajokat, esetleg mondd meg neki hogy egy helyes pasi (én, haha :D) szívesen sütne neki egy kis flekkent :p
2015. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, feltétlezem nem hülye és tudja, hogy nem egészséges ez az életmód, de nem vagy az anyja, felnőtt ember és az ő felelőssége. Ha akarod, elmondhatod neki, aztán vagy átgondolja és változtat, vagy nem.
2015. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főtt ételt egyántalán nem eszik,és szerinte a lényeg,hogy ne legyen éhes.Amúgy nem utasítja vissza,ha meghívom néha vacsorázni.És tudom,hogy nem vagyok az anyja,csupán féltem. 2-es,ez tetszett :D
2015. máj. 23. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :D
2015. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ha már itt tartunk,azt sem hiszem el neki,hogy nincs senkije.De ez aztán tényleg nem tartozik rám.
2015. máj. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!