Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ha van egy jó fiúbarát...

Lányok! Ha van egy jó fiúbarátotok, akivel nagyon jóban vagytok és tisztában vagytok azzal, hogy nem akar tőletek semmit, akkor. (folytatás lent!? ) 21/F

Figyelt kérdés

...csinálnátok vele ilyen egymásnál alvós, filmnézős estéket, HA közben jártok valaki mással?

Abban a helyzetben vagyok ugyanis, hogy van egy lány osztálytársam, akivel barátilag nagyon jóban vagyunk, de szigorúan csak ennyi! Én nem tetszek neki és én se bírnám elképzelni, hogy járjak vele, annyira azért nem passzolunk össze személyiségileg.

Elég gyakran lógunk, bulizunk együtt és amíg szingli volt, többször is csináltunk olyat, hogy hébe-hóba ott aludtunk egymásnál, közbe meg megnéztünk valami filmet, dumáltunk mindenféléről, meg iszogattunk, stb. De soha sem történt köztünk semmi.

Egész jól el is voltunk, viszont most az történt, hogy 1-2 hete összejött valakivel.

Nem, nem féltékenykedek, nem erről van szó. Sőt, örültem, hogy boldog, mert év elején esett túl egy szakításon, ami eléggé megviselte.

Viszont egy tegnapi beszélgetésünk alkalmával felvetettem neki, hogy egyszer újra csaphatnánk egy filmezős-ottalvós-iszogatós estét, mert már úgyis rég volt, erre elkezdte mondani, hogy a filmezős-iszogatós rész rendben van, de az egymásnál alvásban már semmiképp sincs benne, merthogy ő most együtt van valakivel, és hogy az milyen lenne már, rosszul érezné magát tőle, stb...

Én meg csak pislogtam, hogy WTF??? Bevallom, kicsit rosszul esett, ahogy ezt így mondta.

Nem egy ilyen alkalmunk volt már, amin semmi jelét nem adtam annak ,hogy hajtanék rá. Ismerni is elég régóta ismerjük egymást ahhoz, hogy bízzon bennem.

Nem értem, hogy annyi idő után most ez miért lett hirtelen ekkora tabu! A pasival is szinte naponta-kétnaponta találkoznak, tehát nem arról van szó, hogy alig látják egymást és minden alkalmat próbál megragadni az együttlétre és ezért nem fér bele egy filmezés.

Szerintetek jogosan fújom fel így a dolgot?

Félreértés ne essék: engem most nem konkrétan az alvás-dolog zavar, hanem ez a korlátolt felfogás és viselkedés, hogy ha már van valakije, akkor egyből "fúúúúú, háromlépéses távolságot kell tartani mindenkivel, akivel eddig lógtunk, nehogy a szegény párunk kellemetlenül érezze magát!!"



2015. máj. 24. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez teljesen termeszetes a lany reszerol, hogy igy hogy van valakije, nem akar nalad aludni, ezen ne is lepodj meg. nyilvan o is tudja,hogy mas nem lenne alvason kivul, de a baratjat szerintem nem akarja kitenni mas gondolatoknak, ezt meg megertheted.

annak idejen, en is siman csinaltam ilyet, de ahogy megismertem a ( mostmar ferjemet) en sem szerettem ilyen egymasnal alvos dolgokra menni, akkor is, ha elotte tenyleg 100%ig barati volt az egesz.

2015. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
KORLÁTOLT? Volt már neked az életben valaha barátnőd?! Megnézném az arcodat, mikor a szerelmed bejelenti, hogy elmegy filmezni, borozgatni, majd együtt aludni a fiúbarátjával...
2015. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak nőnemű sem vagyok, de azt mondom, hogy ez az az életkor és élethelyzet, érzelmi helyzet, amikor az emberben kezdenek szépen különválni a dolgok. Az érzelmek mellett sokszor erkölcsi, lélektani és egyéb vonatkozásokat is figyelembe kell venni. Még ha valóban teljesen erotikus árnyalattól is mentesnek gondolunk egy férfi-nő kapcsolatot, akkor is benne van rejtetten az erotika lehetősége. Ezekre az árnyalatokra oda kell figyelni és tekintettel kell lenni arra is hogy egy férfi-nő kapcsolat kialakulásakor a képbe jövő külső személynek (jelen esetben a lány-barátod fiújának) hogyan esne, ha megtudná, hogy a lány az éjszakát egy másik fiú-barátjánál töltötte (ottalvósan !).
2015. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A párját akarja óvni,mert a párjának esne rosszul,ha ottaludna nálad.

De ez egyéni dolog, én pl mivel a barátaim voltak előbb és hosszabb távon,a pasim jött később ezért nekem az az elvem hogy mivel eddig sem feküdtem össze a barátaimmal, igy ugyanugy élem az életem ahogy a pasim előtt is és ezt neki is megmondtam. ha bizik bennem akkor nincs értelme féltékenykedni ha meg nem bizik bennem semmi keresnivalonk egymás mellett.Megértette, elfogadta, tudja milyen vagyok, együtt vagyunk egy éve, és nem sokszor alszom ott másnál, max évi két-3szor.


De ez részemről oda vissza játszik, a bizalom azt jelenti számomra hogy felőlem egy tucat pucér csaj között is aludhat ha ő nem csinál semmit.Ő persze nem csinál ilyeneket, bennem meg elfogadta. Ennyi. De ez ritka eset. A legtöbb pasi kiverné a balhét.

2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja elözöhöz hozzászolva, ottalvos dolognál nem alszom én se a barátaim mellett. Külön szoba, matrac vagy kanapé mindegy. Melletük nem.
2015. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Tegyük fel, hogy a barátnőm kettesben alszik egy másik sráccal, aki tegyük fel nem érdeklődik iránta, és tegyük fel van a srácnak barátnője is. Mi történne? Hát nem lenne többé a barátnőm...


Az én barátnőmnek is vannak fiúbarátai, napi szinten lóg velük, már ez is picit zavar (főleg mert a fiúk részéről vannak szexuális irányú viccek, ami nem zavarna ha nem tudnék róluk, de tudok). Viszont vagyok annyira érett, hogy tudjam a féltékenység emberi tulajdonság, de amúgy szánalmas és primitív dolog, főleg ha túlzásba viszik. De én, mint valakinek a barátja, én is azt mondanám hogy túl sok ha ott alszik valaki másnál, kettesben...

2015. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmmm... hát akkor lehet, hogy mégiscsak velem van a baj :/
2015. máj. 25. 00:50
 8/11 anonim válasza:
Heheheheheh... Biztos, hogy veled van a baj.
2015. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szonia válasza:
Szerintem a helyzet ott van a nagyon jo baratok akar fiu lany,kozt is lehet mindenfele mokazas mint ket lany kozt is. De mikor valameikne parja adodik, az a par nehezen fogja viselni ezt meg akkor is ha nincs semmi koztetek csak baratsag, mert nagyon ritka a fiu lany baratsag, es CSAK BARATOK! Es ezert nehez elhinni az ilyesmit. Epp ezert majd mikor neked is szerelmed lessz akkor erteni fogod talan. De a baratsag nagyonfontos, es legelabb a beszelgetesek s akozos filmezesek maradjanak meg(az ott alvason kivul), es h ne szakadjatok el egymastol, mert a tavolodas utan nehez ujra visszatalalnia egymashoz. Es egy igaz baratsag fontosabb barmien szerelemnel is! :) Kitartast
2015. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális a reakciója.

Gondolj csak bele a helyzetébe, te összejössz egy lánnyal, és hogy esne ha a fiú haverjai nála aludnának? Akár egy is?

Én se aludnék úgy együtt más fiúval, hogy van valakim, csak a szerelmemmel akkor.



20L

2015. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!