Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, vagy vissza a régieket?

Figyelt kérdés

Már annak idején elrontottam mident, általános iskolában. Mindig,amikor hívtak valahova,valamiyn ürüggyel leráztam őket, aztán szép lassan eltávolódtak. 1csajjal tartom hébe hóba a kapcsolatot,aki nagy lusta nincs kedve menni sehova.. Mondjuk jókat szoktunk beszélgetni.. Másokkal meg ha néha össze futok valahol kb 2 szóra..

Középiskolát nem is említem..ott senkivel nem tartom a kapcsotot,csak idióták voltak ott.

LEraktam a jogsit,ott meg iseredtem egy csávóval,de azzal is csak elméletiórákon találkoztunk.


Aztán 2013-ban végeztem egy okj-stanfolyamot még,féltem a kezdetektől,hogy mi lesz. Sajnos csak 10 hónapos volt a tanfolyam,így hmar elmnent,bár a középiskolai 4 év lett volna ilyen. Hihetetlenül jól éreztem magam velük,de velük is csak iskola idő alatt találkoztam. 1 csajjal találkoztam szinte mindennap,mert egy gyakorlatihelyünk volt.

Szerelmes is lett belém,mondjuk én csak barátként tekintettem rá. Nem volt rossz,de nem az ideálom volt. Végül 2014 márciusában véget ért a tanfolyam..nem vártam nagyon nem a végét főleg a kezdet a nyári jdő szak volt jó. Sokszor gondolok rá,min most is. Miótavéget ért, egyikkel sem találkozam. Még abban az évben 2013 ban bejelóltem egy csajt facebookon mert tetszett,likeoltam pár képét aztán egyszer csak rámírtolyan bolfog voltam. Aztán egyszer csak elkezdtünk beszélgetni végül nap mint nap, alig,hogy beléptem,már írt. Egyszer megbeszéltük egy találkozót ,találkoztunk is. Előtte kapott egy fényképezőt aztbexzéltük h mennyi képetcsinálunk majd.. 1 lett rólam. Pár apal a találkozás után fb-n kérdeztem h eg mutatja e képet? Azt mondta h nem azaz övé,biztos törölte..) de már kezdett egyre inkább ltávolodni,nem volt érdeklòdó,mint a találkozás előtt.. Aztán talán még abbn az évben dcemberben találkoztunk..reggel iskoáb mentemdélutánra találkát dumáltunk meg. Az nap először délután 3 után ettem előszöt az is eg szelet torta volt,meghivtam de nem engedte h fizessem az övét is, bár ő csak vmi turmixot ivott. Dumáltunk,de közbe a telefonját nomkodta kb egálás nélkül. Aztán onantol öbbet nem találkoztunk..még irogattam neki utána,mert tetszett,deegy odalu bexzélgetés volt,jó,hgy még válaszot

arra mit kérdeztm..végül már nem beszélümk,de még ismerősök vagyunk fbn. Tetszik nekem nagyon még most is .


2014-ben véget ért a tanfoyam így azok az osztálytársak is elmentek vele együtt, meg ez,a facebookos csajjal beszélgetés is lassan véget ért..bár ez mt januárban véget ért.

Még júniusban aztán eljezdtem dolgozni,azóta dolgozom. A munkatársaimmal járunk el ide oda beülünk valahova inni vagy kajálni. Viszont ők 30-40 körüliek,én meg 21 éves vagyok. Igazábol nem az én korosztályom,de jol el vagyunk, jól érzem magam.


Mindegyik csak atmeneti " barát" volt. Mindenki el van saját baráti körében.

Azon gondolkodom sokszor,higy összekéne hivni ezt a csapatot egy bulira,tavaly próbálkoztam egy sütögetéssel de nem lett semmi,majd kegbeszéljük..enyni..igazából én is hamar akartam mert azon a héten hétvégére vagy mikorra akörül,terveztem.na mindegy.

Aztán a csaj aki szerelmes lett belém,akivel egy gyakorlati helyünk volt,próbáltam talkozóra hívni,de nem akart mindig volt vmi ami miatt neki vagy nekem nem votl jó.azota vele sem beszélgettem.

Sem a facebookos csajjal.


Hát ennyi a történetem, kérdés rövid,magyarázat hosszú. Én eddig megjártam azt,amit eddig, és már elegem van,mihez kezdjek?

Se barátság se szerelem nem lett. 21 évesen itt vagyok,nem tudom mihez kezdjek.


2015. máj. 24. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lazán összefoglaltad a történetedet.Figyelj,barátokat szerezni sosem késő.Biztos vannak hobbijaid és akinek szintén az,könnyen megtudsz velük ismerkedni és akár barátság is lehet belőle.


Vagy akár itt is barátkozhatsz,csak adj meg magadról néhány infót és biztos lesz olyan,akivel valamilyen szinten hasonlítotok.Nem kell feladni! ;)

2015. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem meg az van hogy egy barátom azt mondja hogy nem is a barátom.
2015. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!