Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A régi legjobb barátnöm ellen...

A régi legjobb barátnöm ellen forditottam. Jol tettem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnömnek lett egy pasija aki miatt kevesebb ideje volt rám és a 3. Barinönkre. (hárman vagyunk barinök de én és ö jobban közelálltunk egymáshoz) elkezdtem a 3.barinövel barátkozni jobban ugymond szépen hanyagoltam a legjobbat. Erre ö kiakadt és fbon leoltott hogy elege van hogy hanyagoljuk meg hogy szép barátok vagytok, hányok töletek stb. Ezt szépen visszamondtam 3.nak akivel nagyon csunyán összevesztek. De közben a legjobb csak azért irta ezeket mert kiváncsi volt hogy vissza mondome. Most hogy kiderült hogy visszamondtam elkezdett a 3.nak nyalizni meg hogy ö csak engem tsztelt stb. Ugynézki kezdenek békülni bár én még eléggé ellene beszélem és lehet sikerül rá hatnom hogy ne béküljenek ki. Jol tettem? Egyszerüen elvolt szállva magátol ennyit igazán megérdemelt..

19l


2015. máj. 25. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Te csak féltékeny vagy, mert neki van barátja. :) 19 évesen nem ezen a szinten kellene tartani. Persze, hogy kevesebb ideje van rád, ha összejön valakivel. Fordítva is így lenne, csak gondolom neked nem volt senkid még, különben tudnád.
2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny! Megérdemelte! Nem jött velünk annyit bulizni meg nem mindig ért rá. Szóval teljesen jogos a viselkedésem. Ilyen barátnö johogy nem kell nekünk.
2015. máj. 25. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ittenem...
2015. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 19 évesen több eszetek is lehetne...


Szerintem is féltékeny vagy, csak nem mered bevallani. Lett valaki aki fontosabb az életében, fogadd el. Lenne pasid te se ugranál úgy ahogy a b.nőid fütyülnek. Jó hogy nem megy veletek annyira bulizni, hisz pasija van. Szerinted belép egy 19éves -feltételezem- szép lány egy diszkóba vagy valahova mi a fiúk első gondolata? "Ú de jó lenne megd*gni".


De ilyen nem jöttél velem, megmondalak anyunak stílusú uszítgatást utoljára az óvodában láttam...

2015. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny egyáltalán nem. Nekem is voltak pasijaim mégsem csináltam ezt. Megérdemelte hogy ellene forditottam ha meg békülnének jol keresztbe teszek megint.
2015. máj. 25. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, bocsi a válaszért, de te egy kicsit retardált vagy a "barinőiddel" együtt. Úgy viselkedtek mint a 14 éves buta libák. Komolyan azon vagy ennyire kiakadva, hogy többet foglalkozik a barátjával, mint veled? Ajjaj te szegény... Ez már tényleg szánalmas. Ideje lenne felnőni.... Istenem, és már szavazati joggal rendelkező állampolgár vagy...
2015. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egy undok kis béka vagy. :) A végén majd jól egyedül maradsz barátok meg pasi nélkül, aztán meg nem fogod érteni az okát. A barátnőd nagylány, el tudja dönteni, akar-e azzal a lánnyal barátkozni, vagy sem.
2015. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon remélem, hogy kamu. Ilyen nincs, hogy egy 19 éves felnőtt ember ilyen agyi szinten legyen. Azt sem hiszem el, hogy ennyi idősen ilyen gyerekesen fogalmazol.
2015. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!