Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok között miért van még...

Csajok között miért van még "legjobb barátságokban" is rivalizálás?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak normálisan barátok maradni, mint a legtöbb férfi?
2015. máj. 25. 13:41
 1/5 anonim válasza:
100%
A férfiak alapvetően kevésbé érzelmes lények. Ami érzelmük van, azt meg "kínos" kimutatni. Ők is megsértődnek egymásra, csak inkább lenyelik a dolgot és ha lenyugodtak egy sör mellett átbeszélik. (az értelmesebbje) a nők ezzel szemben úgy gondolják hogy a problémákra csak úgy találhatnak megoldás ha kibeszélik magukból. És általában ebből lesznek a nagy viták. Na meg ott van az az alapvető bibi hogy a nők többsége maga se tudja mit érez gondol vagy mit akar, de ha a másik nem aszerint cselekszik, megsértődik. A rivalizálás meg megintcsak alapvető női hülyeség. De álltalában akkor jön elő ha hím van a közelben. Alfanőstény-versengés. Ami tulajdonképpen értelmetlen.. De minél inkább rá akar licitálni egy nő a másikra annál nagyobb a belső bizonytalansága, illetve annál féltékenyebb az illetőre. (L/19)
2015. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk nincs :)


Ott van ahol egy kaliberű a két barátnő.Ahol kevésbé hasonlóak ott nem annyira szokott ez menni,szerintem..


Én legjobb barátnőm ellentéte vagyok.Ennek ellenére jól kijövünk. De rivalizálás sosem volt,nem is lesz közöttünk. Neki is más fontos,nekem is. Mégis kicsit hasonló az életünk,csak kicsit másképp.

2015. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A két dolog nem zárja ki egymást. Az ember egyébként önmagával is rivalizál: mindig többet akar elérni.
2015. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A férfiak is rivalizálnak egymással szerintem. Illetve versengenek. Csak míg ők egy "versenyben" csupán ellenfélként tekintenek egymásra, addig a nők ezt személyük elleni támadásnak vélik, ezért "ellenségek" lesznek.

A férfiak tudják, hogy habár most ellenfelek, a "színfalak mögött" továbbra is barátok.

A nőknél viszont ez "vérre megy".

2016. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azok kisebb intelligenciájúak szerintem ,akiket látva ezt a következtetést levontad.
2016. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!