Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vagy hogyan találhatok...

Hol vagy hogyan találhatok legjobb barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

Egy pár éve a legjobb barátnőm elment 9.-be és ott talált magának más legjobb barátnőt nekem pedig egy jópár titkomat kiteregette másoknak és megbízhatatlanná vált... nos ég mindig nem bírtam rajta túllépni 100%-ra ugyanis 13év barátságot ő lehet hogy eltud dobni, de nekem nagyon rossz volt és nemtudtam egy időbe feldolgozni.. azokba az időkbe (még nyáron is) egész nap a szobámba voltam lehúzott redőnnyel és csak filmeket meg sorozatokat néztem még a házból se nagyon mentem ki....azóta egyedül vagyok...megnéztem nemrégiben egy sorozatot ami 2legjobb barátnőről szól és kicsit rosszul esett, hogy nekem nincsen senkim...pár napja volt a születésnapom és a családomon kívül nemvolt legjobb barátnőm akivel ünnepeljek...

14/L



2015. máj. 26. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Huu velem is ugyanez van (mondjuk az én barátnőm velem egyidős) és van egy lány aki évfolyam társa lesz jövöre rengeteget irogat velemeg mikor volt majális velem is ott volt rá egy órára meg vele és akkor irta hogy milyen jól érezte magát.. :) vajon annak a lánynak is mondhatta? Kétlem. Jövőre meg olyan emberekkel leszek együtt akik nem tul szimpik (némelyiküket ösmerem háát) de a gimibe gondolom ott is lesznek majd új barátnők.. tudom neked nem kell más (nekem se kéne) de ezellen nem tudsz tenni. Amugy meg akit szeretsz azt el kell engedni (?? ez milyen hülyesség már) de mindegy. Sok sikert majd valakit bizttoss találsz. :/
2015. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem a jövőben megtalálom :)
2015. máj. 26. 18:51
 3/4 anonim válasza:
Nincs mit :))
2015. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az élet bármilyen helyzetbe hozhat, ahol megtalálod a legjobb barátod :) Én az enyémet interneten keresztül ismertem meg két éve (lehet felháborodni, mert azóta eddig összesen egyetlen egyszer találkoztunk személyesen, de a webkam és a mikrofonozás mindennapos), és igen, a távolság ellenére is tudunk bízni egymásban. Tudom, hogy elképesztően rossz most, de fel a fejjel! Minden rendbe jön :)
2015. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!