Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó szokások a legjobb barátnői...

Jó szokások a legjobb barátnőitekkel?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint pl: péntekenként csajos este vagy minden évben 1 nap barátság évforduló amin megajándékozzátok egymást vagy barátság napló ha van naplótok akkor abba mit lehet írni az élményeiteken kívül?

vagy mindig egymás születésnapján ilyen állomásokat csináltok és a végállomás maga az ajándék (én a simlis spinék-faking it-ben lévő barátsági szokásokra gondolok) valami ötlet??



2015. máj. 26. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Csinálhatnátok barátságdobozt. Az egy olyan doboz (lehetőleg szív alakú, a barátságot jelképezve) amibe mindenki beletesz valami barátiasan fontosat (pl.: közös fénykép, az egyikőtöktől kapott kissebb ajándék, emlékbe megmaradt születésnapi megjívó stb...) és elrejtitek valahol. Ha akarjátok, akár karácsonykor, szülinapokon, barátságnapon (július 31.) előveszitek, mindenki húz egyet és elmondjátok arról a tárgyról, hogy ki tette bele és miért.
2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha szeretnél még ötletet, kicsit vissza kell utaznod az időbe. Nem évszázadokra, csak kisiskolás korodig. Vedd elő a régi Én Kicsi Pónim DVD-idet és Tea Stilton könyveidet... Hidd el, amilyen gyerekes, olyan jó tanácsokat ad. :)
2015. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.vàlaszolo:köszi ez tök jól hangzik :D

2.válaszolo:neked is köszi :) majd utánna nézek ;)

2015. jún. 3. 22:40
 4/8 anonim válasza:
Ugyanaz a kettő vagyok. :)
2015. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja :D bocsi akkor köszii :)
2015. jún. 4. 15:06
 6/8 anonim válasza:
Megint én. Van még egy ötletem. Mindenki előveszi a kedvenc ékszerét, összekeveritek majd egy tálból kihúztok egyet-egyet, és egy hétig mindenki valamelyik barátnője ékszerét hordja, majd minden héten ábécé sorrend szerint tovább adjátok.
2015. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

...és megint. Még iskolaidőben írt egy SMS-t az egyik legjobb barátnőm, hogy elkezdett egy szorgalmi fogalmazást, mert rosszul áll irodalomból. Leírta az elejét, és én rögtön folytattam. De befejezni én sem tudtam, így hát még egyszer tovább küldtük... Meg még egyszer... Végül 5-en írtuk meg a fogalmazást, és segítettük fel a barátnőnket 4-esre irodalomból. Azóta is rendszeresen írunk közös történeteket...

Ti is írhatnátok ilyen közös történeteket.

2015. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletek :D köszönöm :)
2015. aug. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!