Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek tetszel, de nem kifejezetten keresi a tarsasagodat?

Figyelt kérdés

Pl. egy lány beleul az ölébe, es utána rad néz.

Ja, mielőtt elfelejtenem..! Ha köszönnek neki, akkor visszakoszonni a luxus kategóriába tartozik..



2015. máj. 30. 21:59
 1/4 anonim válasza:
91%

Szia!

Szerintem ilyen nem létezik de kialakulhat.

Ha valakinek tettszik valaki alap hogy szereti a társaságát és keresi a társaságát,de nem kell feladni.Lehet hogy csak nemismeri az illető eléggé a másikat.Fel kell kelteni a másik érdeklődését nem erőszakosan nyomulni.Természetesen akkor ha az ember a megfelelő korban van és eléggé komolyan gondolja,kontrétan egy életre.

2015. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, mégpedig az alábbi esetekben:

1) tetszel neki kinézetre, de túl félénk odamenni hozzád és csak távolból figyel

2) tetszel neki kinézetre, de van párja, aki szintén tetszik neki és szereti és nem akarja megcsalni veled, ezért inkább nem is kezd veled beszélgetést, nehogy odajusson a dolog

3) tetszel neki kinézetre, de a viselkedésed és a mentalitásod taszítja, ezért inkább nem vágyik a társaságodra, de távolból néz, mert külsőre bejönnél neki amúgy, csak emberileg nem

2015. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Phu, nagyon jokat irtatok! Koszonom a segitseget, ment a zold kez:)
2015. jún. 1. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt már olyan, hogy nagyon tetszett egy srác, de semmilyen romantikus/szexuális kapcsolatra nem vágytam vele, vagy nem is tudtam elképzelni, hogy valaha együtt legyünk. De attól még bejött a kinézete meg a személyisége is, és nagyon sokat gondoltam rá stb.
2020. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!