Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20on évesek! Mennyi időtök...

20on évesek! Mennyi időtök van a barátaitokra? (hány naponta beszéltek, találkoztok? )

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van párkapcsolatom, akkor kevés jut rájuk - ha nekik van, akkor ők esnek ki a csapatból -, de azért egymásra is mindig van idő.

Pár naponta beszélgetünk. Van, akivel kb napi szinten, van, akivel két hetente.

Találkozni véletlenszerűen. Van, amikor egy hónapig semmi, máskor minden héten elmegyünk valahová (koncert, filmezni, buli...).

Egyedül a párom az, akivel biztos, hogy minden nap beszélünk - már minden nap találkozunk is.

Lassan végzünk az egyetemmel és most kezd mindenki munkába állni.

2015. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sose volt időm a barátokra, ezért már inkább nincsenek is, egyszerűbb az élet nélkülük.
2015. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok.

Jelenleg nem dolgozok,munkát keresek.Barátnőm június végétől fog melózni.


Pár percre lakunk egymástól.Minden nap beszélünk minden nap találkozunk. A párja heti 1x-2x jön le egy héten érte,akkor bent alszik nála másnap haza hozza.


Amikor dolgoztunk vagy legutóbb én suliztam nem rég fejeztem be a tanfolyamot. Akkor én reggel 9től délután 5-6-ig gyakszin voltam plusz mire haza értem 20 perc volt. Így nem találkoztunk mindig mert haza estem rögtön mentem fürdeni kajálni és annyira fáradt voltam,így nem mentem át hozzá. Heti 3x így is találkoztunk,meg minden este beszéltünk telefonon.

Vagy mikor bent lakott Pesten ő is én is dolgoztunk akkor kb 2 hetente találkoztunk,de minden nap minden másnap beszéltünk.


Minden másabb lenne ha nekem is lenne párkapcsolatom,meg dolgoznék,ő is dolgozna.

2015. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elek, sok baratom Magyarorszagon, vagy mas orszagban Europan belul, igy nemikepp nehezebb a szitu, de meg igy is megoldjuk a kapcsolattartast.

Evente egyszer az egesz csapattal tervezunk egy par napos kozos utazast, ezen kivul parnaponta (neha persze ha elfoglaltabb vagyok, akkor 1-2 hetente) skype vagy telefon, whatsappon es facebookon meg van, akivel minden nap, van, akivel parnaponta.

Parhavonta hazalatogatok, olyankor sokat vagyunk egyutt, illetve jonnek engem is neha latogatni :)


Amikor Magyarorszagon latkam, akkor voltak parnaponta, de legalabb egyszer kozos programok. Voltak persze, akik kihullottak a csapatbol, nagyon gyakori - es szerintem nagyon gaz - hozzaallas sokaknal, hogy amint parkapcsolatuk lesz, egybol keptelenek kihuzni a fejuket a masik seggebol es teljesen elhanyagoljak a baratokat, fel evig egy szia-t nem bofognenek a baratok fele - az ilyenek nem baratok. De szerencsere sikerult kifognom egy szuper barati kort, akiknel nem ez a jellemzo (nekem is van kapcsolatom, de soha nem hanyagolnam a barataimat emiatt, szoval nem az irigyseg beszel belolem:)). Hianyoznak is nagyon a mindennapokbol.

2015. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 vagyok a pláne az egészben, hogy az ismerősök, barátok mind 40 felett vannak. Szimplán azért mert velük tudok relative komolyan, mégis kellemesen beszélgetni, jól elütni az időt. Amúgy hetente 2-3 napot szoktunk összefutni, vagy én megyek át hozzájuk, vagy ők ugranak át, mikor hogy.
2015. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!