Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem szánalmas?

Szerintetek nem szánalmas?

Figyelt kérdés
Régebben jóba voltunk egy csajjal, mondhatni barátnők voltunk, de eltávolodott tőlem, mert én nem iszok, és nem pasiztam vele (mivel van komoly kapcsolatom), és talált olyanokat akikkel tud inni stb. De nekem nem tetszett ez a banda, úgy gondoltam, hogy én érettebb vagyok hozzájuk képest ( lehet öntelten hangzik), de hát nem értem mi a jó abban, h minden hétvégén inni, inni és ezt mind facebookon posztolni? Egy ideig még kerestem őt, de hát mindig az új barátaival volt, és egy idő után már valahogy nem is érdekelt, mivel hát ha velük érzi jól magát legyen, az ő élete. Szóval harag nélkül külön utakon kezdtünk el járni, legalábbis akkor még azt hittem. Jön a lényeg. Nemrég egy közös ismerőstől hallottam, hogy azt terjeszti rólam, hogy az én életem unalmas, nincsenek barátaim, és nem járok sehova, mert nem lássa, hogy megosztanák kávézós, meg hasonló képeket a facen. Kicsit rosszul esett, mert soha nem bántottam őt, és rosszat sem mondtam rá. Amúgy meg 1-Boldog párkapcsolatban élek 3éve (mostmár tudom, h neki nem tetszik, mert nincs senkije, pedig akarna)2. Tényleg nincs sok barátnőm, és akik vannak azok messzebb laknak, szóval mindennap nem találkozunk, de ez miért baj? 3. Járok barátommal, meg hát néha a barátnőimmel ha találkozzunk ugyanúgy kávéra, kajáldába, cukrászdába, koktélozóba, mint mindenki más, csak én azt nem posztolom, mert feleslegesnek tartom. Csak én tartom ezek után irigynek és szánalmasnak? Mit tegyek, hogy tudja, hogy tudom miket terjeszt anélkül, hogy eláruljam az ismerősünket, akitől hallottam?

2015. jún. 5. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mar igy is tobb idot szantal erre a kerdesre mint kellett volna. Ne foglalkozz vele, engedd el.
2015. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szánalmas inkább sajnálni lehet. nem találja saját egyéniségét, ezért csapkod vagdalkozik hülyeségeket posztol így akar a figyelem középpontjába kerülni mert a higgadt okos kultúrált viselkedés nem megy neki. hagyd békén, bár tudom nehéz, de ő fog jelentkezni nálad nem is soká hogy visszafogadd és ő fog bocsánatot kérni tőled.
2015. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így én is jártam, hogy unalmasnak titulált valaki, de csak azért, mert nem raktam ki minden baromságot. Egyrészt töröld az ismerőseid közül, minek őrizgeted? Másrészt én azért nem teszek ilyen képeket, mert 22 éves vagyok, és ha állást keresek, az első dolog, hogy a leendő főnök megnézi, vannak-e piás képeim. Én tudatosan igyekszem használni a netet. Nem mondom, hogy nincsenek bulis képeim, de kizárólag olyanok, illedelmesen mosolygok a kamerába, és ha más felrakott rólam olyat, ahol ital van a kezemben, leszedtem a jelölést, mert nem kell mindenkinek tudnia. A társaság miatt voltam ott, nem azért, hogy menőzzek vele, hogy mennyit ittam.


Szánalmasnak szánalmas, de azt nem tudom megmondani, mit tegyél, legalábbis erre a kérdésre: "Mit tegyek, hogy tudja, hogy tudom miket terjeszt anélkül, hogy eláruljam az ismerősünket, akitől hallottam?". Talán jobb lenne túllépni rajta. Majd ha nem kap állást, ő is megérti. Az a baj, hogy igazából ha kiderülne, hogy körbeutaztad a világot, akkor is azt mondaná, hogy unalmas az életed, mert ő másképp utazná körbe: mást nézne meg, más helyekre menne be, mást csinálna. Más az életfelfogásotok. De szerintem te csinálod jól.

2015. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!