Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha hozzátok...

Mit tennétek ha hozzátok legjobb barátnőd/barátod szó nélkül fel hívja a haverját? Pluszba kicsit háttérbe szorulva érzem magam.

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek lett egy fiú haverja.Rendes a srác,jó fej meg minden.Viszont barátnőm mostanában többször átjár hozzám és vagy a sráccal jön fel minden szó nélkül.Vagy pedig feljön és eltelik 10-20 perc csöngetnek jajj X az enged be.Akkor bezzeg megkérdezi,hogy nem baj,hogy fel jött.Most a srác előtt nem akarom mondani,hogy de baj..Ennyire bunkó nem vagyok.


Persze kettesben nem tudtam még vele erről beszélni,mert a srác velünk van állandóan. Ez pedig kezd nem tetszeni nekem. Meg amúgy is illetlenségnek tartom,hogy minden szó nélkül hozzánk vendéget hív! Minimum,hogy rákérdez fel jöhet e vagy sem,szerintem.Amúgy se ismerem én annyira,csak pár napja.


A másik problémám ha barátnőmmel vagyok ezzel sráccal irkál folyamatosan.Bezzeg ha nem vagyok vele és mint kiderül a sráccal van,nekem nem válaszol ha írok neki vagy órák múlva,a telefont sem veszi fel,mert jajj lenémítva maradt stb dumák.. elvileg nem járnak,mert barátnőmnek van párja,de nekem túl fura,hogy reggeltől estig irkálnak,csak akkor nem mikor a barátnőm a párjával van...


Pár napja itt aludt barátnőm elterveztem,hogy csajos estét tartunk,filmezünk,beszélgetünk,kaját rendelünk. Erre ő ismét felhozta a srácot,persze szó nélkül-.- Ami viszont rohadtul nem tetszett,hogy kimentek cigizni és engem finoman beküldtek,beszélniük kell 10 percet..Oké már eltelt fél óra,aztán amikor 45 perc is eltelt fogtam magam,hogy rájuk szólok.Pont akkor jöttek be. Barátnőm már lefeküdt a matracra,hogy alszik srác itt volt 20 percig.Aztán elment.


Úgy érzem a srác barátsága vagy nem tudom mije fontosabb lett nálam. Hozzám barátnőm az elmúlt évek alatt ennyit nem jött fel mint az utóbbi napokban,mivel gondolom itt tud lógni a sráccal.


Csak ha ezeket elmondom neki én leszek a köcsög,meg hogy félre értem,meg de hogy is..


Nem tudom mit tegyek,gondoltam arra is,hogy szarok bele a barátságba,mert amit az utóbbi két hétben tesz már nem épp barátság,hanem kihasználás konkrétan.Viszont szeretem meg minden,eddig nem volt ilyen. Nem szeretnék vele össze veszni,mert úgy gondolom,minden dolgot meglehet beszélni.A problémákat megoldani kell,nem elmenekülni előlük.

De most nagyon tanácstalan lettem..


2015. jún. 6. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnik, hogy ezek barátkoznának:D
2015. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem se,de mindketten mondták,hogy ők csak barátok. Barátnőm mondta is,hogy nem férfiként néz rá,hanem tényleg mint barátra.Mondjuk ha 3-an vagyunk nincs csók,meg ölelkezés,meg félre érthető dolgok csak hülyéskedünk,beszélgetünk és ennyi. Szóval ha velük vagyok abszolút nem érzem azt,mikor barátnőm a párjával van.Viszont ez a túl sok beszélgetés,meg mint kiderült többször esténként találkoztak,sétálgattak elmentek cigiért,ittak. Nekem ez már több mint furcsa..
2015. jún. 6. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg barátok, és neked most osztozni kell azon az időn, amit eddig ketten töltöttetek. Milyen viszonyban vagy a párjával? Ha tényleg más van mögötte, és jó barátnők vagytok, megosztaná veled, nem gondolod? Az is lehet, hogy ő még nem jött rá, hogy ez a kapcsolat merre vezet. Vagy meleg a srác.


Lehet, hogy csak annyit kéne a tudomására hoznod, hogy bízhat benned, és bármit elmondhat, köztetek marad.

2015. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bízik bennem ezt 100%-ra tudom.

Mondta is,hogy ő nem akar párkapcsolatot ezzel a sráccal csak jó barátok,meg hogy úgy örül,hogy végre van egy pasi aki nem nőként tekint rá,hanem mint barátra.

Srácnak voltak párkapcsolatai,most 1 éve asszem,hogy nincs barátnője.


Jóban vagyok a párjával,de vele ritkán találkozok vele.

2015. jún. 7. 10:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint tudok barátnőmmel kettesbe lenni,megbeszélem vele a dolgot.
2015. jún. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!