Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan akadt ki az egyik...

Jogosan akadt ki az egyik barátnőm, hogy felköltöttem?

Figyelt kérdés
Fontos volt és nem is tudtam, hogy már alszik ezért felhívtam. Erre elhordott mindennek.
2015. jún. 7. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi volt az, ami nem várhatott másnapig, mennyi idősek vagytok.

Szerintem ilyenkor illendőbb először üzenetet írni.

2015. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát álmából felkeltve a legtöbb ember nem kifejezetten kedves és aranyos. Szerintem ne neked álljon már feljebb. :D Nem hiszem, hogy komolyan gondolta, kár rápörögni. Kérj bocsánatot és kész, nem ez lesz az örök harag tárgya.

Lehet, hogy direkt korán lefeküdt, mert másnap valami számára fontos dolog miatt korán kellett kelnie, vagy csak amúgy is alszik már olyankor... ez van.

2015. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha valakit álmából fölzavarnak, nem a jó modorát kapja föl először. Kérj bocsánatot és legközelebb előbb küldj egy sms-t, vagy írj rá facebookon.
2015. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennèl nagyobb problèmàtok ne legyen
2015. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is lehordtalak volna, már nem azért. Este 11 körül telefonálni? Ez már alapból egy olyan dolog, hogy elég erős önuralom kell már ahhoz is, hogy ne b_sszam a falhoz a telefont, mert ilyenkor telefonálni nálam már bunkóságnak számít.

Ha felveszem (és nem kinyomom a francba), akkor aztán ne várjon tőlem senki semmi jót. Ha meg még aludtam is, akkor aztán főleg ne...

2015. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel kapcsolatban hívtad.


Engem is hívott már este 11 körül.Véletlen nem némítottam le a telefont,amúgy éjszakára mindig. Rosszul lett és az ügyeletre kellett kísérnem,nyilván felöltöztem elkísértem.

Ez miatt nem tudtam rá haragudni.


De persze volt már hogy hívott éjfélkor,hajnal 1 kor stb.De akkor némítva volt a teló és csak reggel láttam a hívást.Mikor reggel felhívtam,hogy miért keresett akkor elmondta,hogy xy dolog miatt.Mondom ez ráért volna ma is nem éjszaka közepén..


Szerintem ma már nem fog haragudni,írj neki vagy hívd fel délben,délután amikor tuti ne alszik és kérj bocsánatot,este tényleg nem illik zargatni még a barátainkat sem.

2015. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így járt, kapcsolta volna ki a telefonját. Nem értem, mit reklamál.
2015. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos, persze attól függ, mennyire vagytok jóban, miért hívtad, és neki mennyire volt fontos kialudnia magát. Az is lehet, hogy csak abban a fáradt állapotában reagált így (vannak, akik nehezebben bírják, ha nem hagyják őket aludni), szerintem ha még másnap is haragszik, az tényleg nem jogos, de hívd fel, kérd bocsánatot stb. és kiderül.

Egyébként engem már hívott fel barátom hajnali 3-kor, és teljesen természetesnek vettem, hogy felveszem, valamint én is telefonáltam már másoknak éjjel (nem túl nagy problémával is), és nem volt belőle semmi gond. De ez minden barátságban máshogy működik. Én a szeretteimnek akármikor felveszem. :)

2015. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy nem minden telefonnál működik az, hogy egyszerre lehet lenémítani/kikapcsolni, meg ébresztőt állítani rá.

Ha pl. én az enyémet lenémítom, akkor csak rezeg, de nem szól ébresztéskor, ha kikapcsolom, nem kapcsol be ébresztésre.


5. voltam

2015. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pánikbeteg vagyok és elég rosszul lettem, ilyenkor jó, ha beszélhetek valakivel. De este el se tudtam mondani Neki, hogy mi van, annyira leordította a fejem.

De már megbeszéltük én is bocsánatot kértem, ő is, nincs gáz:)

2015. jún. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!