Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék összebarátkozni...

Hogy tudnék összebarátkozni egy meleg fiúval? És hol?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és mielőtt bárki jönne azzal, hogy divatloni akarok, közlöm, hogy nem, egyszerűen csak arról van szó, hogy a lányokkal sokszor nem találom a közös hangot, hogy úgy mondjam, elég fiúsan gondolkodok, nem szeretem hogy mindig mindenkit kibeszélnek meg midnenen megsértődnek stb, ezért akarnék egy fiú barátot, csak hát a hetero srácokban ilyen szempontból nem bízok, mert tapasztalat hogy többet akarnak, csak átvágnak ezzel a barátkozzunk dumával, mikor én komolyan gondolom. Szóval ötlet, hogy hol tudnék ismerkedni? A környezetemben nem ismerek senkit sajnos...

2015. jún. 8. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Például írhatsz nekem :)
2015. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan szexuális irányultság alapján választasz barátot? Mert ha igen, ez elég undorító dolog. Személyiség alapján válassz, ne ilyen mellékes szepontok szerint!
2015. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A büzik betegek. Tán jótékonykodni akarsz?

Heteronak itt vagyok én, nekem kb csak lány barátaim vannak, mert idegesít, hogy a csávók semmiről nem képesek beszélni, csak idióta "sportok"ról vagy bäszásról >.>

2015. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, utolsó két válaszoló, pont az ilyen idióták miatt fejtettem ki, hogy miért is teszem fel a kérdést, erre tessék xD
2015. jún. 10. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Elmondanád miért lennék idióta?

Semmi bajom nincs a homoszexuálisokkal, csak szerintem nem eszerint kellene barátkoznod emberekkel, attól még hogy meleg, ugyanúgy lehet szemét, attól még hogy hetero ugyanúgy lehet normális...

2015. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban az utolsóra értettem a idiótát. Igazad van ebből a szempontból, de én a kérdésben elmagyaráztam mindent, ha nem érted meg, sajnálom.
2015. jún. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!