Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segíthetnék neki?

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Az igazság... van egy jó barátom, akit kidobtak otthonról 1 hete. Én befogadtam. Sírva hívott fel a buszról.. Azt hitte könnyű lesz az élete, a családjával megromlott a kapcsolata...

Megmondtam neki, hogy el tudom tartani x ideig, ő megígérte, hogy elkezd munkát keresni ammint feljön a fővárosba...

1 hete van nálam, de csak a múlton agyal... hiányzik neki a 2 kutyája, a macskája...

1 hete alig eszik, étvágytalan, és csak sír folyamatosan...megviselte szegényt a helyzet... 18 már elmúlt...


2015. jún. 14. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem biztos, hogy meg tudod oldani, nem könnyű. A családi kapcsolatai lehet, hogy soha nem állnak helyre, munkát találni nagyon nehéz, és ha ennyire rosszul érzi magát, az se jó.


Vidd Magaddal a programjaidra, barátok, stb. próbálj meg munkát szerezni neki, lehetőleg ne ebben az országban. Vagy békítsd m családjával, ha úgy látod, hogy van ennek értelme.

2015. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!