Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez rossz társaság?

Szerintetek ez rossz társaság?

Figyelt kérdés

Drogoznak( minden héten szívnak füvet, hétvégente mindig van speed vagy valami más por) koxolnak (egymásnak szúrják fenékbe, nem tom hogy van bátorságuk), drog illetve súlyos testi sértés miatt már volt páruknak rendőrégi ügye is ÉS MÉG CSAK 18-19 ÉVESEK!! Az egyik barátom azt mondta hogy ez bizony ma már sajnos inkább csak átlagos fiatalok...

Hátha tényleg itt tart a mai fiatalság akkor az elég szomorú



2015. jún. 14. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rossz társaság, mert én nem keveredtem még ilyen fiatalok közé, pedig egyetemen megfordulok érdekes társaságok között.

20/L

2015. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyémántlány ***** válasza:

Igen, ez rossz társaság, és bár néhány ilyen akad a fiatalok között, azért nem átlagos. Előfordul, ez igaz, de még mindig több a "normális" kamasz, mint az ilyen.

A mai tinik kicsit már mások, mint a régiek. Durvábbak, és korábban érnek, de a fent leírt példa azért elég szélsőséges. Olyanból viszont van bőven, aki néha-néha bizony füvezik, vagy alkoholizál egy-két buli erejéig. Ez is szomorú, ha úgy nézzük, de mégsem olyan durva, mint amit te leírtál. Tehát szerintem az átlag fiatalság közel sem olyan züllött, mint a nagyon nagyon szélsőséges példák, amik előkerülnek itt a Gyakorin.

2015. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz társaság, kerülendő.
2015. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hozzáteném még hogy ezek normális körülmények között felnőtt gyerekek, nem a helyi gettóba, cigánysoron laknak
2015. jún. 14. 15:34
 5/5 anonim válasza:
én is ismeretem ilyeneket mondhatni tényleg általános lett de találni normális embereket még azért ,én nem szeretnék ilyen társasággal jobba lenni
2015. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!