Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem furcsa, vagy...

Csak nekem furcsa, vagy tényleg bejövök a barátnőmnek? (Lánybarátság)

Figyelt kérdés

Lányok vagyunk mindketten, 18 évesek vagyunk. Ő a legjobb barátnőm, és én is neki. Ismerem már egy jópár éve, de mostanában egyre furcsább. Meg szokott dicsérni, de úgy, hogy "ha férfi lennék, már rég meg lettél volna dugva." Azt akarja, hogy a modellje legyek, mert fotózni szeretne. Múltkor mondta, hogy elmehetnék modellnek. Amikor a többi srác elkezd incselkedni, ő rátesz egy lapáttal, hogy "ti csak álmodozhattok róla, nekem meg bármikor meglehet." És komolyan gondolja. Állandóan édesezik, szépségemezik.

Anyum pasija is rákérdezett, hogy "Nem leszbikus a barátnőd?" A srácok is néha furán néznek, amikor be-beszólogat a barátnőm.

De ez ellen meg igazán az szól, hogy folyamatosan mutogatja a jobbnál jobb pasikat a telóján, pasikról beszél folyamatosan.


Lehet csak nekem furcsa, mert tényleg szimplán csak nagyon erős szálak fűzik hozzám, bennem bízhat a legjobban, meg poénkodik. De ilyen barátnőm még soha az életben nem volt, pedig volt egy barátnőm, akivel ennél is közelebb álltunk egymáshoz, csak elköltözött egy másik országba, és Ő sem volt ilyen.


Néha az az érzésem, hogy ha együtt innánk egy kicsit, akkor bepróbálkozna...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. jún. 15. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A férfiaknál ez természetes is, hogy néha viccből valami homokos, megalázó dolgot mondanak a másikra, a barátnőd is valószínűleg csak poénkodik.
2015. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem minden csajban van egy kis leszbikus beállítottság, csak van aki ezt frankóbban bevállalja, más meg elnyomja. Pl. csajoknál tök természetes az érzelmes ölelkezés (oké piásan ez még nálunk is előfordul), de míg csajok szeretnek barátnőikkel aludni (ez sokszor nekik tényleg csak érzelmi feltöltődés, testiség nélkül), egészséges férfi (nem homár) nem érez legkisebb késztetést sem arra, hogy haverjával aludjon.


Barátnőd vagányabb alkat, ezért nyíltabb ebben is. Szerintem tényleg szívesen lekapna. Férfiszemmel ebben nincs semmi rossz, engem nem zavarna, ha csajom szexelne időnként csajokkal is.

2015. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biszexualis
2015. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccel, mondjuk nekem nincs ilyen barátnőm de az osztályomban van két lány, akik szintén legjobb barátnők és néha ők is mondanak ilyeneket egymásnak, hogy "De jó a segged ebben a gatyában" vagy mondjuk megkérdi az egyikük, hogy jól áll-e neki az új felsője, erre a másikuk: "Dugnálak." :DD
2015. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy biszexuális vagy csak viccel. Látatlanban nehéz eldönteni. De itt inkább az a kérdés, hogy ez téged hogy érint? Neked is bejön ő? Akarnál-e többet, mint barátság? Mert ha nem akkor meg kéne vele beszélni, hogy vegyen vissza egy kicsit a poénkodásból(?).
2015. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jófej.
2015. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kellemetlen a számomra. Csak nem tudom eldönteni hogy ezt ő most komolyan gondolja, vagy poénkodik. A másik barátnőjével nem beszél így, pedig az ő barátnője régen nekem rendesen udvarolt. Csak velem beszél így.


Én nem vetem meg a lány-lány dolgot, de azért mégiscsak férfitől lesz nekem gyerekem és nem egy nőtől... Egy nővel el se tudnám képzelni a jövőmet. Max ilyen kísérletezős státuszban tudnám elképzelni.


Amikor nem ismertük még egymást, akkor én azt mondtam rá, hogy nem szép lány. De most, hogy megszerettem(mint barát), egyre szebbnek látom, nagyon jó barátnőm. Én is meg szoktam dicsérni őt, bár nem úgy, mint ő.


A szexuális poénok meg megvannak más barátnőimmel is, de az kimerül abban, hogy "este nem ezt mondtad." stb.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jún. 15. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem is csak poénkodik :D Egyszer egy pár másik osztállyal egy erdélyi kiránduláson voltunk és a haverom elkezdi(akinek van barátnője) "Hú Pityukám, de jó segged van" én meg szépen megköszöntem :D Erre egy másik haverom rákontrázott "Megfoghatom 1 lejért?" :D 1 nappal később út közben volt egy pisiszünet ahol az utóbbi haverom meglát miközben a dolgát végzi és kicsit megszeppenve néz.Odakiabáltam, hogy "Nyugi nem kukkolni jövök" Erre a válasz:"Pedig már kezdtem örülni" :D
2015. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!