Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az ötletem?

Milyen az ötletem?

Figyelt kérdés
egy nagyon közel állo barátom nemsokára sajnoss itt hagy minket amit nagyon sajnálok mert nagyon tetszik is nekem.ö lány én fiu vagyok.az a tervem hogy veszek neki egy csokor vörösrozsát és csináltatok neki emlékbe egy képsorozatot ahol rajta van mindenki akivel joba van köztünk.és a kép hátuljára irni fogok neki és rejtek bele egy apro ékszert csak akkor fogom megmondani neki ha már ott van ahova költözött.nagyon fontos az én életembe és bármit megtennék érte.ezért találtam ezt ki mert én soha nemfogom elfelejteni öt.várom a véleményeket.

2015. jún. 16. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos :)

én örülnék ennek

2015. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem örölnék neki, nem az a tipus vagyok. De te ismered őt, te tudod, hogy milyen kapcsolatban álltok.
2015. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!