Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van arra mód, hogy testvért...

Van arra mód, hogy testvért fogadjak örökbe valamilyen úton módon? (persze nem hivatalos eljárás útján)

Figyelt kérdés

Egyke vagyok, mindigis szerettem volna egy testvért, de eddig nem adódott rá alkalom, ezentúl sem fog sajnos. Már 20 éves lány vagyok.

A minap gondolkoztam azon, hogy rengeteg különböző weboldal van, köztük társkereső, barátkereső stb. Viszont érdekelne valami olyasmi amiben testvéri kapcsolat alakulhat ki két ember között, egy olyan oldal ami egykéknek szól a nagyvilágban és "testvért" találnának.


Van valahol ilyen vagy tegyek le róla?



2015. jún. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress barátnak egy másik egykét :)
2015. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is lenne gond ezzel, de a környezetemben már nagyon soknak megvan a maga társasága és nem igazán hajlandóak új tagokat bevenni, még haverkodni sem annyira.

Van pár barátom, de azzal nem tudnék ilyen viszonyt kialakitani.

2015. jún. 21. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Neten simán kibírsz alakítani valakivel olyan baráti viszonyt főleg ha egyke vagy nem jön ki jól a testvérével, testvéreivel és közel is laktok egymáshoz akkor simán lehet egy olyan barátnőd, esetleg fiú barátod akivel egy idő után annyira jóba lesztek hogy testvérként fogtok egymásra tekinteni.

Nekem is van egy olyan haverom aki itt lakik a szomszéd településen régen együtt dolgoztunk nagyon jóba lettünk, már mindketten máshol dolgozunk de tartjuk a kapcsolatot továbbra is és annyira jóba lettünk hogy már testvérként tekintünk egymásra, főleg hogy az alaptermészetünk is egyforma.

Nekem ugyan van 2 testvérem is, de egyik az idősebbik nővéremmel sosem voltunk jó viszonyba időnként családi összejövetelkor találkozunk, beszélgetünk pár mondatot de kb ennyi.

A fiatalabb nagy tesóm a bátyám összesen 10 percig élt amikor megszületett, szívbetegként jött a világra ezt már anyám terhessége alatt megállapították hogy gond lesz a szívével, de senki nem gondolt arra hogy meg fog halni, sajnos nem bírta a terhelést, amikor felsírt.

ezért is születtem meg én mert a bátyám meghalt másképp nem is lennék.

Akkor ugye van egy húgom is aki 7 évesen halt meg apukámmal együtt egy szörnyű autóbalesetben.

2015. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-nak részvétem :(

(feltéteelezm igaz…)

2015. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon durva amit leirt :(

Sajnos van ilyen a valóságban is, nem hiszem hogy ilyennel kamuzna valakit (legalábbis nincs értelme).


Részvétem !!! :(

2015. jún. 23. 19:49
 6/6 anonim válasza:
Nekunk idén ajanlottak gimiben egy tesó befogadós programot, úgyhogy ha még aktualis a kérdes akkor szerintem keress ra
2016. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!