Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek ezzel a helyzett...

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Írjak neki, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Egész kicsi korom óta van(volt) egy legjobb barátnőm, akivel mindig teljesen jól elvoltunk, rengeteg időt töltöttünk együtt. Aztán jött a gimnázium, és kicsit eltávolodtunk eleinte. Persze mindig sikerült tisztázni a dolgokat, időt szakítani végül a másikra. A gondok akkor kezdődtek, mikor neki barátja lett, és elég rendesen háttérbe szorultam. Egyáltalán nem voltam féltékeny, igazából nagyon örültem, hogy boldog, csak pl. egyre több olyan helyzet alakult ki, hogy megbeszéltünk egy programot, de a fiú miatt lemondta... És akkor már én is egyre kevesebbet invitáltam találkákra, már úgymond megszoktam "nélküle" az életet, hogy másokkal beszélgetek, másokkal töltök több időt. És amikor ez feljött köztünk, nagyon durván összevesztünk, és kb. 2 hónapja semmit sem beszéltünk egymással. Nyilván ez nem olyan orbitális probléma, nem egy nagy különbség, de valahogy mégiscsak hiányzik az életemből, legalább az, hogy néha napján leüljünk egy kávéra, és megvitassuk, mi van a másikkal. Mivel elég dühösen váltunk el, nem tudom, hívjam-e fel ezek után, vagy bízzam a dolgot az időre?

Tudom, hogy felmerül a kérdés, hogy miért egy internetes oldalon keresem a választ erre, de nem szívesen vonnék be ebbe más barátokat is, nem hiszem, hogy látnák ezt a problémát letisztultan vagy normálisan.

Köszönöm előre!! :) 16/L



2015. jún. 30. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos még ez a barátnőd, akkor megteheted az első lépést. Talán ő ugyanúgy veszteségként éli meg a dolgot, de túl büszke, hogy ő lépjen. Viszont javaslom, hogy ne ereszd bő lére a dolgot, jobb személyesen tisztázni a problémát. Kérdezd meg, akarja-e megbeszélni a dolgot, van-e kedve békét kötni! Amennyiben igent mond, rajtatok áll, meg tudjátok-e beszélni nyugodtan, diplomatikusan a problémát.
2015. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!