Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit tegyek? Megint...

Mégis mit tegyek? Megint megtörténik.

Figyelt kérdés

TUDOM KICSIT SOK LETT,DE KÉRLEK OLVASD EL :)

Van egy barátnőm akinek a barátságunk kezdete óta kb 4 éve mindig az árnyékában érzetem magam.Fél évig eléggé elfelejtettük egymást mert jóban lettünk másokkal és akkor nagyon jól megvoltam habár hiányzott nekem.Most újra elekkezdtünk barátkozni amivel nem is lenne semmi gond ha XY(a barátnőm) nem lenne olyan ,hogy imád középpontban lenni meg mindenkivel jóban lenni s úgy csinálni mintha ezer éve barátok lennének.

A szünetünk alatt nekem lett egy nagyon jó fiúbarátom akibe igaz ,hogy szerelmes vagyok de azt már elég rég megbeszéltem vele s minden oké,csak XY felfedezte ,hogy ez a barátom mennyire jófej s folyton nyaggat,hogy hívjam ki velünk meg amikor ott van engem nem hagy szóhoz jutni s belevág a szavamba aztán röhög egyet stb stb.

XYnak van barátja de ő is a jelenlegi legjobb barátnőmnek a barátja volt s járni akartak s XY bezavart.Meg akárki a csoportunkban jóban lesz valakivel neki is azonnal kell.Anno ha én nyitottam a barátai fele akkor ő kiverte nekem a hisztit s őszintén kezd betelni a pohár evvel a viselkedéssel akármennyire jó barátnők vagyunk/voltunk.Csak mivel alapból elnyomva érzem magam nincs nagy szólásjogom.

Nemtudom ,hogy mit tehetnék,lehet önző vagyok s lehet nincs igazam teljesen de fáj és szeretném megtalálni azt az "arany középutat" kérlek segítsetek.köszi :)



2015. júl. 2. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"Fél évig eléggé elfelejtettük egymást mert jóban lettünk másokkal és akkor nagyon jól megvoltam..."


Nem hozzád való, teljesen más típus, mint te. Elnyomva érzed magad, mert el is nyom, te pedig hagyod, mert meg akarod őrizni a barátságát. Felesleges. Lesz majd olyan, aki egyenrangúként kezel és jól érzed magad mellette.

2015. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trafó1 ***** válasza:

Te egy energiavámpírral barátkozol.

Rád telepszik, elszívja az akaratod, a barátaid, a kezdeményező készségedet, a kreativitásod.

Az általad szerzett kapcsolatokat kiszipojozza, magáévá teszi.

Menekülj.

2015. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csak mivel alapból elnyomva érzem magam nincs nagy szólásjogom."

Ha megkérnélek ezt indokold, belesülnél megprobálásába.

íprobálj meg soha büdös életbe nem beszélni XY-nal.

V térítsd észre. Kommunikálj vele.

(Én helyedbe egyszerüen csak lekakilnám és probálnék emberi életet élni.)

2015. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!