Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne beleavatkoznom?

Érdemes lenne beleavatkoznom?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy barátja, akivel kb 1-2 hónapja járnak. Már korábban is jártak többször (összesen 4-szer) és mindig úgy végződött, hogy a fiú szakított vele, de minden alkalommal meglehetősen bunkó módon. Sajnos ez abból adódhat, hogy mindketten elég éretlenek voltak még erre (nem beszélve arról, hogy a fiú kb egy évvel fiatalabb nálunk, még nem egész 15 éves.) A legutóbbi kapcsolatuk 1 éve volt, azután egyiküknek sem volt kapcsolata. De a barátnőm egyszerűen odavan érte és mindenáron vele akart lenni 5. alkalommal is. Egész jól indult a dolog, és meg van róla bizonyodva, hogy a fiú megváltozott és ez alakommal komoly a dolog. Igen ám, de nagyon jóban vagyok a fiú legjobb haverjával, aki azt mondta nekem, hogy a fiú egyáltalán nem veszi ezt komolyan és még csak nem is tetszik neki a barátnőm, csak viccből jár vele. De persze ezt nem mondhatom el neki, de úgy érzem valamit tennem kell. Tudom, nem kéne ebbe beleavatkoznom, de kicsit félek, hogy minél tovább hagyjuk a dolgot, annál jobban fog fájni neki, ha megtudja az igazat, főleg, hogy már úgy gondolja le is lenne hajlandó feküdni vele. Az viszont még rosszabb lenne, ha a fiú aztán csak erre használná, vagy esetleg ki is dobná utána.Azt még tudni kell, hogy a barátnőm nagyon érzékeny, naiv és exhibicionista típus és a helyzet az hogy, valamiért borzalmasan szereti őt és szinte alig látom ilyen boldognak. Félek, hogyha beszélnék a fiúval vagy vele erről a dologról az befolyásolná a barátságunk. Ti mit tennétek a helyemben? Érdemes lenne segítenem? 16/L

2015. júl. 8. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szólnék bele. Elmondanám a véleményem és annyi.

Ő is biztosan látja, hogy milyen ez a fiú.

2015. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!