Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy fiu legjobb barátom...

Volt egy fiu legjobb barátom de most már. Vajon miért változott meg velem?

Figyelt kérdés

Az egész ugy volt h nagyon joba voltunk szinte mindent megoszottam vele! De aztán egyiknaprol a másikra elkezdett piszkálni és beszologatni. De amikor megkérdeztem tőle h miért csinálja azt mondta nem tudja!!

azota sokszor bocsánatot kért az mondga megbánta de nem birtam neki megbocsájtani. Azota ugyan ugy beszologat . És nem tudom miért csinálja! Valakinek van esetleg valami elméte?



2015. júl. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán el kezdett többet érezni irántad, és így fakad ki az elfolytott dühe, amiért te észre sem veszed őt, mert csak barátként tekintesz rá.
2015. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És szerinted mit kéne csinálnom?
2015. júl. 8. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ulj le vele és beszéljétek meg a dolgot.

Ha neki bejössz akkor mondja meg.

Bár nem tudom ezért miért kéne beszólogatni,de ha olyan piszkálódós beszólás akkor lehet a tetszés jele.

Beszéljétek meg éa ne állj meg ott hogy "nem tudja" tudja csak fél elmondani.

2015. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!