Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves lány vagyok, úgy...

20 éves lány vagyok, úgy érzem nincsenek jó lány barátnőim. Jó lenne egyet kávézni, színházba, kiállításra menni, megbeszélni dolgokat lányokkal, de nem tudom hol ismerkedjek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Akik voltak, azokkal már csak haverok vagyunk, mert megváltozott az érdeklődési kör, illetve egyetem miatt nagyon messze kerültünk.

2015. júl. 13. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Neked egy pasi kellene inkább
2015. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
fiu vagyok, de ugyanigy vagyok vele, es valahogy az egyetemen se sikerult igy az elso ev utan olyan szoros baratsagokat kotnom eddig...ugy tunik, mintha mindenkinek mindig valami mas fontos dolga lenne es egyetemre tenyleg csak tanulni jarnanak be :/
2015. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barátom van, de az teljesen más.
2015. júl. 13. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is így vagyok ezzel, mint te. 20 éves vagyok, vannak barátnőim, de mind messze lakik, és egyikkel sem alakult ki olyan szorosabb kapcsolat, hogy mindent megbeszéljek velük és közös programokat csináljak velük. Vannak fiú barátaim is , de velük sem lehet mindent megbeszélni.


Nekem sincs semmi ötletem, hol tudnék olyan barátnőket szerezni, akikkel szorosabb kapcsolat alakulna ki.


20/L

2015. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a színházas barátnőimet színházról/musicalről szóló fórumon ismertem meg.

Az azonos/hasonló érdeklődés hozott össze minket, de a barátságunk természetesen - attól még, hogy ennek kapcsán kezdődött - nem csak erről szól.

2015. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én 19 vagyok, és nálam is hasonló a helyzet. :) Vannak barátnőim, és jó velük hülyülni, de amióta máshol tanulunk (én egyetemista vagyok) kezdünk elhidegülni. :/

Ha gondolod írj privit. :)

2015. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A régi barátnőimmel és velem detto ugyanez a helyzet, csak az a gond, hogy én kissé fiatalabb vagyok nálad..:(

Sebaj, aki gondolja az nyugodtan írhat privit!

16/L

2015. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Sajna én is ebben a helyzetben vagyok:( Ahol most lakok csak fiú barátaim vannak. Ha gondolod írj:)

23/L

2015. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert manapság senki nem jár színházba, kiállításra...

Vagy ha mégis akkor menj el oda, szúrj ki valakit és szólítsd meg.

2015. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!