Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátaim nem...

G.Melinda2116 kérdése:

Mit tegyek ha a barátaim nem nagyon keresnek?

Figyelt kérdés
A barátaim egész szünetbe ez a második éve,hogy szinte nem is érdeklődnek irántam.Én írok nekik fbn,próbálom őket elhívni görizni,beszélgetni,sétálni,uszodába,akármi,de valahogy mindig akad nekik más elfoglaltságuk vagy egyéb.Úgy érzem mindegyik barátnőm boldog nélkülem is,pedig nekem hiányzik a társaságuk.Rengeteg mindent megpróbáltam már.Iskola időben egész más a helyzet,sokkal többet beszéltünk akár interneten akár személyesen,Nemtudom mit kellene tennem,tanács/ötlet?

2015. júl. 14. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, a meglévőket láthatóan nem érdekled.
2015. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos faluban élek,nem olyan egyszerű az ismerkedés.

És még 1 évem van az általános iskolában,szóval ez nem lesz egyszerű.

2015. júl. 15. 11:11
 3/9 anonim válasza:
mintha csak magamat olvasnám, nemrég tettem fel egy pont ugyanilyen kérdést..én is próbáltam már mindenkit most szünetben elhívni,de mindig visszautasítottak..Ilyenkor mindig felteszem a kérdést: Ennyire jelentéktelen vagyok?
2015. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pár ismerősöm szerint (akiknek kikértem a tanácsát) ,nem helyes hogy mindig én keresem őket.Egyeltalán nem vagyok fontos nekik,ha így viszonyulnak hozzám.
2015. júl. 15. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy igazából a barátjuk, ebből ez derül ki.
2015. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem is ez van.Iskola idoben valahogy minden jobban megy,sokkal tobb temank van,de igy nyari szunetben kb mindegyikohuk eltunik..Ha valakivel szeretnel beszelgetni nekem nyugodtan irhatsz :) 15/l
2015. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress valami újat és, hogy ők is lássák mit csinálsz. Suliban volt velem egyik szünetben jaj de csicska vagyok meg minden ezt mondják megkérem h kisérjetek el az atuomatáig addig is dumálunk, hát ez off. Másik szünetben nem akartam velük lógni ezért odamentem csajokhoz meg másokhoz aztán másik szünetbe már hallod tesóm gyere mondani akarok valamit, és akkor egyből jófejek voltak velem. De inkább keres más haverokat nem muszály 3 elég 1 is csak ne hagyjátok ott egymást ha gond van.
2015. júl. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress jó hobbit, elfoglaltságot, amit örömmel csinálsz és keress hasonló érdeklődésű embereket.

Tudom ez se könnyű.

Lehet hogy fáj, de amint vége lesz a sulinak, azok, akiket a barátaidnak gondoltál, végleg el fognak tűnni, jó alkalom a nyár arra hogy megmutassa milyen az, amikor huzamosabb ideig nem találkoztok...

2015. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Te is hanyagold őket, tudom nehéz mert te vágysz a társaságukra. De így akkor sem érdemes..hagyd őket a fenébe.

Próbálj barátkozni és felejtsd el őket...hiszen ők is ezt tették, nem?

2015. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!