Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz hogy zavarba...

Nagyon gáz hogy zavarba jöttem és elpirultam? Többi ⬇

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki nagyon jóképű srác, régebben sokat jártunk ki együtt buliztunk, stb.. És mostmár ez így elmaradt, alig találkozunk. Ma meg találkoztam vele, és elkezdtünk dumálni, nem volt semmi gond, nem voltam zavarba, nem volt mitől. Aztán mondtam valamit, amit ő félreértett, én meg azonnal mentegetőzni kezdtem, a barátnőm meg csak röhögött, és jött a "persze én is ezt mondanám.. Valld be hogy akarod" stb. Szóval én elkezdtem hülyén röhögni mint egy idióta, elfordultam a sráctól, elpirultam és égett a fejem :D aztán meg ahogy lenyugodtam akkor odajött a srác és hozzámdörgölőzött a vállával, és mosolygott rám, amitől én megint zavarba jöttem... És Ő ezt látta, gondolom azért csinálta... Ez mennyire gáz???

16/L



2015. júl. 15. 23:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Dugni akar
2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ejha ezt miből szűrted le? :-D :-D
2015. júl. 15. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
igen, nagyon, hujjujujj mi lesz most
2015. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!