Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokszor volt már igy? :D

Sokszor volt már igy? :D

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom itt,hogy "szeretnék barátkozni"

Van egyáltalán aki itt tudot szerezni igazi barátot?Akik aztán kölcsönösen tudnak egymásra támaszkodni nehéz idökben?

F/21



2015. júl. 19. 11:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Bárki aki szerzett itt Valodi barátokat kérem irja le.

Köszönöm

2015. júl. 19. 11:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már olyan netes barátom akire nagyon sokat számíthattam és segített nekem egy nagyon nehéz korszakomban. Én rontottam el, hogy nem lett belőle 'élő' barátság is.. de tökéletesnek volt mondható. :)
2015. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig messze laknak, így lehetetlen átvinni élőbe a kapcsolatot. Ha nem így lenne, működne.
2015. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szereztem itt igaz barátot 2-t is.

A fiú mindenben támogat, csak sajnos még nem tudtunk találkozni a távolság miatt. A lány pedig biztosított a nehéz időszakaimkot arról, hogy ha egyedül leszek a világon náluk mindig lesz hely nekem.

Naponta beszélek velük és áldom az eget, hogy két ilyen csodálatos emberre bukkantam

2015. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátságok nem a számítógép mellett ülve, vagy a telefont buzerálva születnek. A barátság egy emberi kapcsolat, ezért emberi kommunikációt feltételez. Haverokat szerezhetsz itt, de igazi barátokat nem.
2015. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat Nagyon hasznossak,ment is a zöld.
2015. júl. 19. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy ideig működött több is, de a legtöbb abba maradt :/

1 van akivel még barátok vagyunk 3 év után, de mivel ő az exem is, most kezdjük megutálni egymást :/

2015. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan netes barátom, akit itt ismertem meg :P Mondjuk arra már nem igazán emlékszek, hogy kezdtünk el beszélgetni, de nem hiszem, hogy ilyen "Szeretnék ismerkedni" tipusú kérdésnél, mert ő nem szokott ilyeneket olvasni. Szóval valami teljesen más dologról kezdtünk el beszélgetni, aztán rájöttünk, hogy amúgy egész jófej a másik xd És azóta beszélünk :o Eddig mondjuk nem tudtunk a szóban forgó személlyel talizni, mert túl nagy volt köztünk a táv, de nem olyan rég ideköltözött a szomszéd városba, szóval valószinüleg sor kerül majd rá a jövőben ^^ De ez nem olyan gyakori nálam, legalább is én mióta ezen az oldalon fent vagyok, beszéltem már pár tucat emberrel és eddig ő az egyetlen, akivel ennyi időn keresztül tartottuk utána a kapcsolatot :)
2015. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy ideig beszélgettünk,de végül abbamaradt a levelezés,pedig a váltott levelekből az jött le,hogy jól kijövünk,de hát nem...

21/F

2015. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as ez szuper! :)

9-es abbamaradt? De ki miatt vagy nem volt téma amin lett volna érdeklödés? :(

2015. aug. 27. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!