Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel már a barátságunk elején tisztázni kellett, hogy én csak barátként tekintek rá. Nagyon jó barátom, mindenben számíthatok rá, de ennek ellenére már többször összekaptunk azon, hogy én csak barátként nézek rá, ő pedig egyértelműen többet akar. Volt egy hosszab ideig tartó mosolyszünetünk, de már olyan régóta barátok vagyunk, hogy egy iylen buta összeveszés miatt nem engedjük el egymást. De még mindig látom, hogy érez irántam valamit, mert mindig ürügyet keres, hogy megérinthessen, mindig közelhajol hozzám, ilyenek. De nem akarom megint felhozni ezt a témát neki, mert nem akarom elveszíteni? Mit tegyek? Ti mit tennétek?

2015. júl. 19. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen helyzetben nem sok mindent lehet tenni, csak azt, hogy hideg és elutasító vagy vele, akárhányszor közeledni akar. meg kell értenie, hogy neked ő csak barát, és ha ezzel nem éri be, akkor inkább hanyagolni kéne egymást...ez biztosan neked is nehéz, és nem akarod elveszíteni, de éreztesd vele, hogy nem hagy más választást, és meglátod, egy idő után magától fog változtatni a viselkedésén.
2015. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez ellen semmit sem lehet tenni. Te barátként akarod őt, semmi több, ő azonban addig reménykedik, amíg csak tud, amíg mellette vagy. Az ő érzésein nem tudsz változtatni, őt csak az idő fogja rádöbbenteni hogy tényleg nincs esélye. Merthogy rengeteg dolog jöhet közbe, lehet hogy te találsz párt, lehet hogy egy idő után feladja, lehet hogy más iránt kezd el érdeklődni.
2015. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, hátha... Vagy fogadd el, hogy elveszíted barátként is.
2015. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, ha egy barát közel hajol, vagy megérint. Egyik haverommal az egyetemen egymás s*ggét borotváltuk a koedukált zuhanyzóban, míg a barátnőink a koli előtt pletykáltak, cigizgettek.
2015. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy neked van-e olyan az életedben, akivel szívesen összejönnél. Szerintem tedd meg, és a barátod is látni fogja belőle, hogy nem akarsz többet barátságnál. Neki nem lesz jobb, mint az elhidegülés, de legalább a barátságotok megmarad.
2015. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én adnék neki egy esélyt a helyedben, de csak ha tényleg azt látod a szemében, hogy igazán szeret. Ha csak a bugyidba akar bejutni, akkor nem sok értelme van - bár manapság sokaknál működik a "barátság extrákkal", könnyen tönkreteheti a kapcsolatotokat.

Viszont ha szerelmes beléd, akkor őt lassan felőrli a dolog. Mindenkinek vannak szar napjai, amikor elgondolkodik rajta, hogy ha meghalna, vajon hiányozna-e valakinek. És a végén rájössz, hogy ha a világon csak egy ember hiányolna igazán, akkor az Ő lenne, akinek esélyt sem adtál rá, hogy szerethessen. Én is így jöttem össze a párommal, most lassan 3 éve vagyunk együtt és gondolom mondanom sem kell, hogy beleszerettem én is és boldogok vagyunk. :)

2015. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. júl. 29. 01:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!