Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nem tudom, hogy mit...

Nagyon nem tudom, hogy mit tegyek. Fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egyrettentően jó fiúbarátom. Olyan,mintha a testvérem lenne.. És mostanába túl jóba lettünk. Hiányzunk egymásnak,sokszor gondolunk egymásra. És csomószor írjuk,hogy szeretlek. Tudom ez nem barátság már,de amikor találkozunk simogatjuk egymást.. Neki van barátnője.

Tegnap megbeszéltük,hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Ma pedig rájöttünk,hogy nagyon kevés válszt el mindkettőnket a szerelemtől. Én lehet,hogy jobban szeretem valamivel.. Lehet már szerelmes vagyok. Kitalálta,hogy ne találkozzunk,és akkor minden a régi lesz. De nagyon félek,hogy most mert őszinték voltunk a barátságunk már nem lesz olyan. De én nem akarom feladni a barátságunkat. Viszont ha nem találkozunk el fogunk távolodni. Ti mit csinálnátok? Bocsi,hogy hosszú lett



2015. júl. 21. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztok, az senkinek sem lesz jó, főleg ha közben csak rá gondolsz majd, meg a hiányára. A legjobb lenne, ha megbeszélnétek a dolgot, és a simogatást pedig hagynátok a jövőben.
2015. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Szereti a barátnőjét?

Amugy nekem erröl van egy sztorim de mondjuk én már felnőtt vagyok.


14 évesen ugye uj osztályba kerül az ember középsuliba.

Lett egy legjobb barátom fiuba.

Én beleszerettem később, azt hittem ő is szeret de kiderült más tetszik neki.

Miután megtudta hogy beleszerettem is jóbarátok maradtunk.

16 évesen elment a suliból, nem láttam 12 év alatt csak talán egyszer.

27 évesen találkoztunk újra mert a közelbe költöztek a szüleivel.

rengeteget voltunk együtt minden olyan volt mint régen. Egymásba is szerettünk, jártunk, de nem volt az igazi így maradtunk barátok azóta is.


A lényeg hogy aki igazi barátod az később is az marad ha nem változik egetveröen egyikőtök sem.


A másik hogy a vonzódás nem feltétlen szerelmi , mert a testvéri szeretet is van olyan erős mint a szerelmi.

Látod nálunk is megvolt a vonzódás, azóta is megvan, imádjuk egymást, de a kapcsolat nem működött. Kb mintha a tesómmal smároltam volna.

Nekünk jól jött ki az egész, kiprobáltuk párként és inkább maradtunk testvérek.12 év kihagyás után is!

2015. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja bocs a 12 év téves, annyi ideje ismertem:) 10 évig nem láttam az a pontos.
2015. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőjével most csak vannak.. Nem tud megfelelni neki.. És az is eszembe jutott,hogy csak azért nyitott felém. Igen.. Azt,hogy ne találkozzunk én se tartom jó ötletnek. A simogatást hagyni kell ezt értem. De nagyon nem akarom elveszíteni.tényleg,mintha a testvérem lenne. 4 éve vagyunk jóba,de kb 1 éve nem tudunk létezni kb a másik nélkül. Szertnék vele lenni minden percet,amit lehet,mert szeptembertől kb 250 kmre leszünk egymástól legalább 2 évig. Amit tudok az annyi,hogy helye van az egész életemben. 18 ávesek vagyunk. És köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 21. 17:03
 5/12 anonim ***** válasza:

ha csak ugy vannak a bnöjével miért nem hagyja ott?

Mondjuk érted:)))


lehet hogy egymásnak vagytok teremtve ki tudja. Sok barátságbol születik szerelem.

persze a srác ne beléd meneküljön a nője elől, de 18 évesen ,szar tapasztalat után már észre lehet venni ha valakivel jobban kijövök.

Próbáljátok meg. Az igaz barátság kibirja a kapcsolati próbát akkor is ha nem jön össze(lásd a példámat feljebb:) )


talizni mindenképp talizzatok.Kell egy biztos pont!

2015. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát nem tudom miért nem hagyja ott..

Ma este találkozunk,mert személyesen egyszerűbb megbeszélni,mit fb-n..

Hát lehet egymásnak lennénk teremtve,de erre gondolni se mertem eddig.

Hát összejönni tui nem fogunk,mert alacsonyabb nálam,ami engem nm zavar,de őt igen érzem..

Köszi,hogy elmondtad a történetedet. Tanulságos volt. :)

2015. júl. 21. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:

nagyon szivesen:)


jaj ezek a gátlások.... sokkal alacsonyabb?

2015. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem.. Kb 5cmvel.. Ami engem tényleg nem zavar..

De őt tuti..

Főleg úgy,hogy nem is hordok magassarkút,és ha vele találkozom a lehető legvékonyabb talpú cipőmet veszem fel,hogy ne érezze magát kellemetlenül..

2015. júl. 21. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:

pedig ez nem kell hogy baj legyen , tudom hogy a fiuknak ez komoly probléma, de csak azért nem bevállalni mert alacsonyabb..... lemondana egy (esélyes) jó kapcsolatról?inkább marad a szarban egy alacsony lánnyal?:)


jo ehhez mondjuk még fiatalok vagytok...majd alakul a gátlás is.


amugymeg én ugy szoktam gondolni ezekre az alacsonyabb pasis dolgokra hogy ha lenne egy magas pasim aki valami miatt tolókocsiba kényszerül, akkor soookkal alacsonyabb lenne nálam. de valoszinüleg ugyanugy szeretném ha tolokocsis lenne.


vagy ott van Nick Vujicic,akinek se keze se lába nincs, ugy született. mégis van családja!


mondj neki ilyen példákat hátha meggyözi:)))

2015. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sose értettem,hogy szerelemben miért számít a magasság.. Okés.. Köszi a példákat..

NEm feltétlen akarok vele mindenáron szerelmet.. Csak maradjunk nagyon jóba.. Mert ne fogom tudni ( és nem is akaro ) elengedni

2015. júl. 21. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!