Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel kezdünk eltávolodni egymástól. Már teljesen tanácstalan vagyok, mkt csináljak?

Az egész akkor kezdődött, amikor majdnem szakítottak a barátjával. A kirobbantó okot most nem szeretném részletezni (ami egyébként nem a srác hibája volt, hanem barátnőmé). A pasi rám keni az egészet, mert szerinte miattam nagyon sokat változott a barátnője, rossz irányba. Teljesen ellenem fordította, pedig nem is ismer.

Rengetegszer próbáltam már megbeszélni vele a dolgot, akkor olyan, mintha egyet is értene, de aztán semmi nem változik. Már alig beszélgetünk, nem akar velem találkozni, mindig talál valami kifogást, és ha beszélünk, akkor is csak kritizál.

Mit tegyek? Nem szeretném elveszíteni... :/

16/L

2015. júl. 22. 17:04  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Jaj. Elrontottam, végülis nem eh a lényeg, de az ok, amiért majdnem szakítottak, a barátnőm miatt volt, nem a srác miatt.

# 1/2Időpont 2015. júl. 22. 17:07 Privát üzenet
hagyj neki időt, gondolkozni, hátha megbékél

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. júl. 22. 17:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk. Helyre tudjuk hozni?
Miért álmodok mindig a régi legjobb barátnőmmel?
Mit csináljak a legjobb barátnőmmel? Kezd idegesíteni.
A legjobb barátnőmmel meg kellene beszélnem?
Nagyon rosszul érzem magam e miatt. Sokszor találkozom a legjobb barátnőmmel itt-ott mikor ott vannak a közös ismerőseim, és mindig csak a barátnőmhöz beszélnek, hozzám...
Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!