Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egyetlen normális...

Nincs egyetlen normális barátom sem, pedig én tényleg próbálkoztam. Szerintetek túl sokat várok el, vagy ez kell egy normális barátsághoz?

Figyelt kérdés

Nekem egyszerűen nem fér bele, hogy a barátnők kibeszélik egymást a hátuk mögött, ez a kétszínűség egyszerűen elborzaszt.


Ahogyan az is, hogy "csak a bulikban vagyunk barátok", egyébként nem számít, milyen vagy valójában, amíg lehet veled készíteni egy jó képek Snapchat-re, kit érdekelnek a gondolataid és a véleményed?


Van egy baráti társaságunk, ahol a lányok gyakorlatilag mind ilyenek, felszínesek, egyszerűen nem tudok velük miről beszélgetni. Hiába próbálkozok felhozni valamilyen témát, mindig a szolinál és a 3D-s műszempilláknál kötünk ki.


Hogy miért vagyok még mindig velük? Mert egyszerűen nincsenek másik barátnőim. Gondolom, minden lánynál "alap" a kibeszélés, de én nem szeretem. Miért kell egy negatív személyről beszélni, aki ráadásul jelenleg ott sincs, hogy idegesítsen?


Szeretnék olyan barátokat/barátnőket szerezni, akikkel kölcsönösen segítjük egymást, akikkel nem féltékenykedünk és fúrjuk a másikat, és akikben megbízhatok. Ez túl nagy elvárás?


Valószínűleg igen. A barátságaimat az animékben szereplő kedves és jóindulatú lányok barátságához hasonlítom, lefuttatom a fejemben az ő beszélgetésiket és az enyémeket, és mindig rossz kedvem lesz, ahogy rájövök az óriási nagy különbségekre.


2015. júl. 24. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vársz el sokat, ez olyan alap dolog lenne :D
2015. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú barát is megfelel? Mert akkor barátkozhatsz velem :)
2015. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye,hogy az animékben milyen jófejek? xD
2015. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátkoznál egy fiúval? :)

Velünk nincs ilyen gond :)

2015. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teljesen olyan vagy mint én. XD én is utálom a kibeszélést barátnők között meg amúgy is.a felszínes barátokból már kicsit sokat kaptam életem során szóval azt sem szívlelem. én mimdig is azt akartam hogy olyan barátok vegyenek körül mint az animékben,bár nem nagyon vannak olyan tulajdonságú emberek ahogy én látom. :/ ha szeretnél velem barátkozni itt vagyok nyugottan írj rám,és akár tök jó barátnők is lehetünk :3
2015. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ugyan ilyen vagyok, nem bírom elviselni a kibeszelest! Mennyi idős vagy?
2015. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!