Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel 4 éve vagyunk...

A barátnőmmel 4 éve vagyunk legjobb barátnők, és 2 éve nem vesztünk össze, nagyon jól kijövünk. én viszont folyamatosan úgy érzem, hogy nagyon alábecsül. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha a kettőnk barátságábaő vezetne és ez nagyon zavar...nam arról van szó, hogy én szeretnék lenni a vezér, mert szerintem a tökéletes barátságban mindent közösen beszélnek meg.....az is zavar, hogy folyamatosan az orrom alá dörgöli, hogy nekem nincs facebookom, holott, nekem nem engedik, mert vigyáznak rám a szüleim...én valahol egyet tudok velük érteni, na de térjünk vissza a tárgyra: Folyamatosan beszólogat, mindig beolt és elmondása szerint csak viccelődik :\ néha pedig baromi nagy szükségem van rá pl.fiúügyben, de ő nem szokott engem megkérdezni azzal kapcsolatban, hogy kivel Jöjjön össze...az osztályban nagyon nincs olyan lány akivel barátkozhatnék....ja és a pasimat is folyamatosan sértegeti, a háta mögött, nekem, viszont mindig kigúnyol(ez volt régebben) ha elmondom, hogy ki tetszik...nem szeretnék be összeveszni, de néha nagyon fáj amit csinál....lécci írjatok értelmes és segítő kommenteket! 12/L

2015. júl. 25. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szomorodj el nagyon de én a kiírtakból úgy látom, ez javarészt egy egyoldalú kapcsolat. Oké, néha te is jól jösz neki, meg haha, viccelődik veled, de egy igazán közeli barát az egyenrangú partnerként kezel. A barátság az két ember kölcsönös szimpátiáján alapszik, egyik sem lehet benne "vezető", és olyannak fogadjátok el egymást, amilyenek vagytok (ha nincs FB-od, akkor nincs, neki még attól uolyan fontos ember vagy, ha észreveszi hogy érzékenyebb vagy, akkor nem viccelődik hanem megkímél az ilyen ugratásoktól). Azok alapján meg ahogy a pasidhoz viszonyul, figyu, ez messze nem egy barátság, csak egy iskolai köteléken alapuló kényszerkapcsolat. sajnálom hogy mással nagyon nem tudsz barátkozni. Valamennyire függetlenedj tőle érzelmileg, és remélhetőleg gimiben lesznek új emberek akikkel tudsz ismerkedni.
2015. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2015. júl. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!