Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőit nem bírják elviselni egymást?

Figyelt kérdés
Mindkét legjobb barátnőmmel egy suliba járok. Az egyik barátnőm nagyon szép, népszerű. Ő kifejezetten ilyen bulizós fajta aki mindenben benne van. Egyedül azok nem szeretik akiket kiközösít és szekál. Na ilyen a másik barátnőm is, aki a kiközösítettek csoportjába tartozik. Bár nem a klasszikus értelemben, mivel inkább félnek tőle. Nem is csodálom hisz aki beszól neki (vagy nekem) azt nevetségessé teszi azzal hogy nagyon dúrván visszaszól neki. Ez mindenkinek vicces, kivéve annak akit kifigurázott. Egyszerűen a két barátnőm nem tud meglenni egymással. Egyszer csináltam egy pizsibulit hármunknak azzal a céllal hogy hátha kibékülnek. Mondanom sem kell hogy egyáltalán nem sikerült, sőt... A népszerű barátnőm horkol, a másik meg azzal szivatta hogy csipeszt rakott az orrára, és náthás medvének nevezte. Ez pedig csak egy a szivatások közül. Így a népszerű lb-m kiadta az utamat azzal, hogyha barátkozni fogok a lúzer barátnőmmel, akkor vége a barátságunknak, mert ő feleslegesen nem égeti magát se velem se a másik lb-mmel. Most mit csináljak?
2015. júl. 26. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Elgondolkoznék,hogy barátnő,sőt legjobb-e ha választás elé állít?


Megsúgom,rohadtul nem!


Mit csinálj?


Hagyd ott a francba,az ilyen nem,hogy legjobb,de még barátnőnek sem mondható!

2015. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond azt mindkettőnek, hogy persze, te nem is vagy igazán a barátja, csak mikor unatkozol és ő nincs ott kell valaki akivel elszórakozol.

Ha nem erőltetted volna ezt a kibékítést most nem kéne "döntened". Te nagyon jó helyen vagy, ha lúzer lennél az éppúgy ártana neked mint ha ribis.


De ha mindenképpen választanod kell és tényleg nem tudod másképp megoldani akkor a népszerű. Vele tudsz menni pasizni, bulizni, több embert megismerni. A félénk barátnőd nem fog semmi tenni, csak nem szól hozzád, ellenben a népszerű szétszivatna.

Tudom, nem ez a helyes erkölcsileg, és gondolom furcsán hangzik egy teljesen idegen embertől, de ezzel a célom, hogy TE jól érezd magad.

Mint mondjuk ha valaki elejt egy pénztárcát. Ha visszaadod az helyes és becsülendő dolog, jól is érzed magad pár napig mert helyesen döntöttél, viszont ha megtartod azzal sokkal több örömet okozhatsz magadnak, attól a perctől, hogy észreveszed a pénzt, addig amíg el nem fogy.

2015. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


Viszont a félénkebb barátnője szerintem nem használná ki,ami sokkal becsülendőbb.


A kérdező ismeri mindkét barátnőjét,de szerintem az nem barátnőhöz méltó,hogy választás elé kényszeríti. Ez egy érzelmi zsarolás.Aztán ha a népszerűséget választja,majd ott lesz,hogy kihasználja ugráltatja a barátnője,elveszi a pasijait és stb.


Meg mi az,hogy "nem égeti magát sem velem sem a másik lb-mel"


Egy barátnő nem mondhat ilyet!! Az,hogy esetleg a másik barátnődről elmondja azt mondom oké,nem csípi, de rólad???


Te ismered őket,te döntsd.


Inkább azt vedd számításba akár írd le egy lapra!


X

Mit tett értem amióta ismerem?

Mennyiszer beszélünk,találkozunk?

Hogy érzem vele magam?

Ha meg bántott mivel bántott meg?

Megbízható e?


Y

Mit tett értem amióta ismerem?

Mennyiszer beszélünk,találkozunk?

Hogy érzem vele magam?

Ha meg bántott mivel bántott meg?

Megbízható e?


A népszerűség egy darabig megy utána majd jön egy másik lány és a barátnődből egy kevésbé népszerű lány lesz.

2015. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki másokat kiközösít, szekál, szándékosan bánt másokat, csak úgy "szép vagyok és népszerű, megtehetem"-alapon, ráadásul azt mondja, hogy égeti magát veled, az a lehető legszörnyűbb barát. Én a helyedben örülnék, hogy végre megszabadulhatok tőle...
2015. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Egyébként lehet hogy félreérthetően írtam ki, de a másik barátnőm (tehát nem a népszerűbbik) nem félénk, és ő szivatja a népszerű "barátnőmet" (azért tettem idézőjelbe, mivel már én is megkérdőjelezem a barátságunkat). Ezért én a kevésbé népszerű barátnőm mellett döntök, ő legalább megvéd, és mindig megnevettet :D Bár nem tökéletes (bipoláris zavara is van) de inkább leszek vele lúzer, minthogy a kedveltebb lb-mmel legyek népszerű. Igazából vele még vicces is lúzernek lenni ;)
2015. júl. 26. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kényszerítsd őket, hoyg együtt legyenek, menjetek külön programok.És majd szépen lassan összeszoknak
2015. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!