Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, hogy viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Majdnem egyszerre születtünk, születésünk óta legjobb barátnők voltunk, de most, 15 évesen, hogy más gimnáziumba kerültünk, megváltozott rossz irányba és sok mindennel megbántott, legutóbb nagyon összevesztünk, 4 hónapja nem is beszéltünk, és nem is hiányzik.

Viszont jövőhétvégére az általános iskolai társaságunk elhívott minket fesztiválozni, nem fogom miatta kihagyni, de mégis ott lesz, hogy viselkedjek? Nem akarom sem megváltoztatni, sem kibékülni vele, sem puszival köszönni, mint a többieknek, mintha semmi nem történt volna, de mégis hogy álljak hozzá?



2015. júl. 26. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Békülj ki vele. A harag a szépségednek is árt.
2015. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ő már lezárta a barátságunkat, ő se akar velem kibékülni, pedig neki kellene bocsánatot kérni
2015. júl. 26. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen köszönsz úgy,hogy sziasztok akivel kell pusziszkodsz és ennyi!


Mintha ott se lenne

2015. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Miért törődsz vele?2.Úgy viselkedsz vele,ahogy akarsz, de szerintem a haragot célszerű elengedni. Ezt ki is mondhatod neki akár hangosan. Nem kell szenvedni ezen, az már a múlt, ami rossz volt, szóval szerintem akár nyugodtan ki is békülhetnél vele, kár a haragot tartani. Vagy akár le is carhatod, mert ha megbántott, minek törődnél vele? Nem kell semmit se tenned, nincsen erre ilyen megszabott forma, hogy most mit csináljál. Szerintem kb tényleg ez a kettő variáció van, hogy vagy lecarod, vagy kibékülsz vele, vagy ja igen, a 3. ,hogy ezt a kettőt egyszerre. Szóval nem muszáj már úgy lennetek, mint régen, csak tudtára hozod, hogy nem haragszol rá, és akkor azt mondjátok, hogy a csatabárd nem kell, de az se, hogy tartsátok a kapcsolatot, mintha mi sem történt volna. Szóval

a) Lecarod és max csak köszönsz neki, nincs mit egymással megbeszélnetek

b) Békét köttök és vagy barátok lesztek újra, vagy csak kimondjátok, hogy béke, és többet nem foglalkoztok 1mással.

2015. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!