Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 6 éves barátság után mit tegyek?

6 éves barátság után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár sorral ezt leírni lehetetlen. Egy ismerősöm akivel 6 éve a legjobb barátok vagyunk eléggé összekaptunk. Mind a ketten 20 évesek vagyunk és eléggé gáz dolognak tartom, hogy nem tudom megoldani. Annó 1 éve ő rágott be rám, most én és le is tiltottam. Sajnos előtte eléggé mocskos dolgokat írtam neki, mert bemmen volt a pumpa. Most viszont feloldottam és írtam neki, hogy ne haragudjon rám. Szerintetek helyesen tettem?

2015. júl. 27. 02:00
 1/7 Zola18 ***** válasza:
Hát ez helyzetfüggő. Persze érdemes békülni de ennyiből nem lehet véleményt alkotni.
2015. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Duenna ***** válasza:
Az mindig jó megoldás, ha megírod, vagy azt mondod, hogy "ne haragudj rám", ha ezt őszintén is gondolod. De jobb lenne, ha mielőtt egymásnak ugranátok, háromig elszámolnátok, és újrafogalmaznátok a problémát, talán van megoldása az ügynek úgy, hogy ne kelljen egymás képét bevernetek miatta.
2015. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyiből tényleg semmi nem derül ki. Mondhatnám, hogyha ezt velem játszottad volna el ilyen stílusban, biztos elküldelek a bánatos pic**ba, barátság ide vagy oda. Ez a letiltósdi annyira de annyira szánalmas és gyerekes... Nem tudom, milyen válaszra számítasz itt mégis? Hogy hogy hozd rendbe? Én biztos nem akarnék már ezek után a barátod lenni.
2015. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Ja, én igazat adok neked, de tapasztalatból mondom, hogy nem ezen múlik. Én is gyerekesen viselkedem, és tiltogattam régebben, de az még nem azt jelenti, hogy a másik fél ne lenne fontos... Sőt! Lehet pont az ilyennek fontosabb a másik, mert te ilyentől berágnál és kidobnád örökre, míg az, aki letiltott csak hirtelen dühből tette és pár perc múlva, vagy 1-2 nap múlva, mikor lehiggadtan átgondolt mindent, akkor visszatér... szóval akkor most kinek is fontosabb ki?


Gyerekesnek gyerekes, de ha neked ennyit ér a másik és nem érted meg, akkor miről beszélünk?

2015. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítve: vagy neked fontosabb az önbecsülésed, mint egy jól működő barátságot megmenteni? A barátság mindig munkával és megbeszéléssel jár. Letiltás és elküldöm a bánatba ide vagy oda.
2015. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs 81%-os, de az egy elképesztően gyerekes és alja szint, mikor az emebrek nekiállnak tiltogatni. Ja meg mellesleg sértegetni. Ez egy olyan szint, amiből én nem kérek, lehet intelligensen is ezt intézni kommunikálni, elvonulni magányba kicsit dühöngeni aztán átgondolni, de aki engem nekiáll sértegetni meg letiltogatni, abból én köszönöm nem kérek. Nem az önbecsülésemről van itt szó, hanem inkább arról, hogy a mási knem becsül meg annyira, hogy ha elmérgesedett is a helyzet, egy minimális tiszteletet annyival megadjon, hogy nem megyünk át ilyen debil stílusba.
2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez minden, csak nem barátság. Haverokkal megtesz ilyet az ember, de baráttal sohasem. Az igazi férfibarátság szent és sérthetetlen. Az ősemberek egymásra utaltságából fakad, és ezen nem fog holmi gyerekes kivagyiság.
2015. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!