Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit tudok csinálni?

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és kavarunk több mint 2 hónapja. Találkoztam vele és mindig megkérdezte tőlem hogy szeretnék e vele csókolózni és ezért nemet mondtam neki mert megkérdezte de csókolóztunk már.És mindent tudott rólam mindent elmeséltem neki olyat is amit nem kellett volna :/. Találkoztam vele és akkor mondta hogy megismert egy lányt és a lány randit kért tőle és bele ment, haza mentem meg minden és beszélgettem vele fb-n. Nem akartam neki írni mert már nagyon sokszor írtam neki és vártam hogy írjon. Eltelt 2-3 nap és írtam neki hogy találkozni akarok vele és akkor mondta hogy nem jó neki aznap mert megint találkozik azzal a lánnyal aki randit kér tőle. És mondta hogy alakulnak neki ott a dolgok meg minden és hogy ezt még senkinek se mondta el és én voltam az első akinek ezt elmondta és nagyon rosszul voltam, még szívecskét is írt hogy szeretné hogy attól még jóba legyünk. Össze vesztem vele másnap hogy ki volt a hibás ebben az egészben hogy miért nem csókolóztunk meg minden. És össze jött a csajjal és le írta nekem hogy már együtt vannak és szeretné hogy a barátságunk maradjon meg attól. De el mondtam neki hogy mennyire szeretem meg minden de akkor is a másik lány kell neki pedig nem is régóta kavarnak csak pár napja. És találkozni fogok vele majd és nem tudom hogy mit csináljak.

2015. júl. 28. 01:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még féltékeny is a csaj rám.
2015. júl. 28. 01:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajj, ezek a tini ribi problémák...
2015. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a mondat a kulcs, ha tényleg így hangzott el:

"nem jó neki aznap mert megint találkozik azzal a lánnyal aki randit kér tőle"


A lány kért tőle randit!


Te kértél tőle?


Ez a fiú passzív!

De Te amire megkéred, meg fogja tenni!


Csak nem arra várni, hogy ő lépjen, hanem Te vidd a prímet a fiúval szemben!

A másik lány viszi!

Uralkodik is már rajta, ahogy neki tetszik.


Hivatkozz arra, hogy Te láttad meg előbb és kész!

:D:D

Csapj az asztalra, hogy mégis mit művel, amikor Te láttad meg előbb és már 3 hónapja együtt vagytok, és kérj tőle randit, rendezz jelenetet, és kész!:)

Kiabálj vele, hogy Ti összetartoztok és nincs apelláta! Fel is pofozhatod.

:)

2015. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Ott a pont :)

2015. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd szólj, hogy mi lett!:)
2015. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!