Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokat szoktam járni busszal...

Sokat szoktam járni busszal és egyszer arra gondoltam hogy a buszozás egy jó hely az ismerkedéshez. Segítettek?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg (fiú vagyok) hogy általában odaszoktam ülni a lányok mellé buszon és elkezdünk beszélgetni, van amikor kifogyok az ötletekből hogy mit kérdezzek akkor kínos csend következik.Tudtok írni pár témát amiről tudnék kérdezni tőlük és beszélgetni velük?
2015. júl. 28. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy ne görcsölj, és ne félj, hogy el fognak fogyni a témák, mert akkor el is fogynak:) legyél laza, és ha hirtelen nem tudsz mondani semmit, mondj valami vicceset, valami hülyeséget, bármit, amivel megnevetteted, aztán már gördülékenyen megy az egész :D mesélj régi vicces történeteket, vagy szomorút, boldogat, bármi, ami megmaradt benned, legalább jobban megismeritek egymást :)
2015. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!