Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismertem egy fiut szeretnek...

Megismertem egy fiut szeretnek vele barátkozni mert nagyon szimpatikus hogy csinaljam hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés
Facebookon ritkán beszélünk próbáltam mar meghívni sosem válaszol túl egyenesen órákon beszélünk pár szót persze ilyen semleges dolgokról nem szeretnem ezt elrontani !

2015. júl. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akarsz akkor semmi probléma, próbálj valami olyan témát feldobni ami őt is, meg téged is érdekel, szerintem nem olyan nehéz ez.
2015. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De elkezdeni rossz mert nem tudom hol es hogyan athivni nem akarom mert az olyan félre érthető , meg hogy kezdjek hozza? Annyira nem akarom elrontani , nem túl sok dolgot tudok róla .
2015. júl. 29. 00:33
 3/4 anonim válasza:
100%

Ismerős.

Saját hibáimból tanulva azt mondom, hogy ilyen helyzetben lelkiismeret-furdalás nélkül kérdezz meg valakit, aki jobban ismeri, hogy miket szeret és mi iránt érdeklődik. Viselkedj úgy, mintha egy haverja lennél, mesélj neki pl egy filmről, vagy együttesről és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni moziba, koncertre. Ha valami sikerül, akkor ne öltözz túl kirívóan, azt én is félreérteném a helyében. Volt egy fiú barátom (lány vagyok) és szerintem mindketten akkor éreztük legerősebben a barátságot amikor a szerelmeinkről beszéltünk, vagy segítettünk egymásnak a szerelmi csalódásban. Tehát ha észreveszed, hogy szemez egy lánnyal, nyugodtan bökd oldalba vagy valami és tanácsold neki, hogy szólítsa meg, vagy szimplán jegyezd meg, hogy milyen jó csaj, vagy valami, ez már csak fantázia kérdése. Valahogy azt próbáld meg elérni, hogy ő keressen téged, akár még egy háziért is, bármiért. Kissé össze-visszák a gondolatok a fejemben, de remélem segíthettem.

2015. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi szépen privatot tudsz írni :) utolsó?
2015. aug. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!